Ankara’da siyasal partiler içinde bayramlaşma günü: AK Parti-CHP bayramlaşmasında “beraber emek harcama” mesajları – Son Dakika Türkiye Haberleri

“HEP BERABER ÇALIŞMA DUYGUSUNDAYIZ” Bu aşamada Nazlıaka, bayramın keyfini çıkaramayan vatandaşlar bulunduğunu söylemiş oldu, “Hepimizin problemi bunu çözmek. Bir sonraki bayramda gerçek anlamda bayramın yaşanabilmesi için hep birlikte emek harcama duygusunda olduğumuzu ifade etmek isteriz.” dedi. “KUTUPLAŞMAYI BIRAKIP KALP KALBE GELMEMİZ GEREKİYOR” AK Parti heyetinin başındaki Sert ise bir tek Türkiye’nin değil, tüm dünyanın ekonomik […]

Nisan 11, 2024 - 11:05
 0
Ankara’da siyasal
partiler içinde bayramlaşma günü: AK Parti-CHP bayramlaşmasında
“beraber emek harcama” mesajları – Son Dakika Türkiye Haberleri

Bu aşamada Nazlıaka, bayramın keyfini çıkaramayan vatandaşlar bulunduğunu söylemiş oldu, “Hepimizin problemi bunu çözmek. Bir sonraki bayramda gerçek anlamda bayramın yaşanabilmesi için hep birlikte emek harcama duygusunda olduğumuzu ifade etmek isteriz.” dedi.
“KUTUPLAŞMAYI BIRAKIP KALP KALBE GELMEMİZ GEREKİYOR”
AK Parti heyetinin başındaki Sert ise bir tek Türkiye’nin değil, tüm dünyanın ekonomik olarak zor bir dönemden geçtiğine dikkat çekti. “Bu aşamada halkın tabanının sıkıntılarını görüp çözüm getirmemiz gerekiyor.” diyen Sert, “Şartlar neyi gerektiriyorsa bu tarz şeyleri yapmış olup rahat ettirmek zorundayız.” ifadelerini kullandı.
31 Mart seçim sonuçlarına da değinen Sert, “Ciddi bir başarınız oldu. Kutlama ediyoruz. Kutuplaşmayı bırakıp, göz göze kalp kalbe gelmemiz gerekiyor.” dedi.
Bayramlaşmada bir öteki sıcak mevzu ise İsrail saldırıları altındaki Gazze’ydi. Aylin Nazlıaka, İsrail’e yönelik alınan tedbirleri pozitif karışıladıklarını aktardı, “Iyi mi uygulanacağını takip edeceğiz.” dedi.

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow