‘Taş Kağıt Makas: Yaşamın Oyunu’ tekrardan

 Kadrosunda Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Itimat, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal ve Bülent Seyran benzer biçimde kuvvetli oyuncuları buluşturan ‘Taş Kağıt Makas: Yaşamın Oyunu’ dizisinin ikinci kısmı, tekrardan ekrana geliyor. Olağan dışı bellek kabiliyetine haiz Ümit’un, alzheimer hastası olan babası ile verdiği yaşam mücadelesinin mevzu edileceği dizinin ikinci bölümünün özeti şu şekilde; […]

Mar 10, 2024 - 02:55
 0
‘Taş Kağıt Makas: Yaşamın Oyunu’ tekrardan

 Kadrosunda Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Itimat, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal ve Bülent Seyran benzer biçimde kuvvetli oyuncuları buluşturan ‘Taş Kağıt Makas: Yaşamın Oyunu’ dizisinin ikinci kısmı, tekrardan ekrana geliyor. Olağan dışı bellek kabiliyetine haiz Ümit’un, alzheimer hastası olan babası ile verdiği yaşam mücadelesinin mevzu edileceği dizinin ikinci bölümünün özeti şu şekilde; Rıza’nın Büşra’nın katil olarak tutuklanması, Ümit’un yaşamını aniden cehenneme çevirir. Babasından başka kimsesi olmayan delikanlı, Alev’in de yardımıyla bu işin içinden çıkmaya çalışır. Ümit, babasını kurtarmak için iyi bir avukat bulmak zorundadır. Kadri’yi içeriden kurtaran Harun, Fecir Emirkıran’ın radarına girer. Aralarındaki kapışmanın ikinci kısmı adım atar. Harun, Fecir Emirkıran’a karşı olan mücadelesinde sağlam adımlar atmak zorundadır.
Babasının kurtuluşunun iyi bir avukattan geçtiğini bilen Ümit, kendini Harun Yakar’ın kapısında bulur. Ümit, Harun Yakar’ı babasının davasını almaya ikna edebilecek midir? ‘Taş Kağıt Makas: Yaşamın Oyunu’ gösterilen ikinci kısmı ile 11 Mart Pazartesi akşamı 20.00’de Kanal D’de seyirci ile buluşacak.

 

 

 

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow