Survivor'da kaos bitmiyor! Münakaşa sonrası uyarı alınca yayını terk etti

Gerilimin hat safhada olduğu Survivor All Yıldız yarışması bugün yayınlanacak yeni bölümüyle ekrana geliyor. Yarışmanın tanıtımında Survivor yarışmacıları içinde gerilimin yükseldiği görülüyor. Yunus Emre ilkin Berna ile sonrasında da Hakan ile kavga ediyor. Yunus Emre, konseyde Acun Ilıcalı’nın kendisini uyarmasının peşinden demesinin peşinden yayını terk ediyor. TV8’in sevilen yarışma programı Survivor All Yıldız tüm heyecanıyla […]

Mar 10, 2024 - 03:55
 0
Survivor'da kaos bitmiyor! Münakaşa sonrası uyarı alınca yayını terk etti

Gerilimin hat safhada olduğu Survivor All Yıldız yarışması bugün yayınlanacak yeni bölümüyle ekrana geliyor. Yarışmanın tanıtımında Survivor yarışmacıları içinde gerilimin yükseldiği görülüyor. Yunus Emre ilkin Berna ile sonrasında da Hakan ile kavga ediyor. Yunus Emre, konseyde Acun Ilıcalı’nın kendisini uyarmasının peşinden demesinin peşinden yayını terk ediyor.

TV8’in sevilen yarışma programı Survivor All Yıldız tüm heyecanıyla sürüyor. Survivor All Yıldız’da ilk eleme talibi Hakan, ikinci eleme talibi Mustafa Kemal, üçüncü eleme talibi Batuhan, dördüncü eleme talibi Yaman olmuştu.

Yarışmacılar düelloya çıktı.Düellonun ilk turunda Yaman, Mustafa Kemal’i 5-1 yenerek eleme potasından çıktı.

Batuhan ile Hakan içinde kafa kafaya giden yarışmanın galibi de 5-4’lük skorla Batuhan oldu. Hakan Hatipoğlu ve Mustafa Kemal final düellosuna çıktı. Soluk kesecek düelloyu Hakan 5-4 kazanmıştır. Mustafa Kemal Kurt geçtiğimiz günlerde adaya veda etmişti.

TV8 ekranlarında gösterilen Survivor All Yıldız’da gerilim bir an olsun dinmiyor.

Yarışmanın bugün yayınlanacak bölümünde dokunulmazlık için karşı karşıya gelen yarışmacılardan Yunus Emre peş peşe tartışmalara dahil olunca Acun Ilıcalı devreye giriyor.

Oyun esnasında tartışan yarışmacılar sinirlerine hakim olamazken Berna, “Sen kime diyorsun ya?” diyerek Yunus Emre’nin üzerine yürüyor. İkilinin karşı karşıya geldiği anlarda fizyolojik bir temas olmasını engellemeye çalışan Hakan araya girince gerilim iyice tırmanıyor.

Yunus Emre, Hakan’ı “Çekil şuradan çekil” diye uyarınca Hakan da “Bak benimle doğru konuş” diyerek sinirleniyor. Tansiyonun yükseldiği anlarda araya yarışmacılar giriyor.

Oyun alanındaki gerilim konseye de taşınınca Berna ve Yunus Emre söz dalaşına giriyor. Daha ilkin Yunus Emre’ye onlarca defa kez ceza veren Acun Ilıcalı, “Sen verdiğimiz cezalarla bir türlü uslanmıyorsun.

Bu yarışmada eğer kurallara uymuyorsanız sonucuna katlanırsınız” diyerek tepki gösteriyor. Yunus Emre de Ilıcalı’nın sözlerinden sonrasında konseyi terk ediyor. Yunus Emre’nin diskalifiye olup olmadığı ise bu akşam belli olacak.

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow