HABERLER: Fatih Ürek Bodrum’daki malikanesini satamadı! Boyamak için 500 bin TL istediler – Magazin Haberleri

Fatih Ürek, 19 Mayıs Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için önceki gün Kıbrıs’ta bir otelde sahne aldı. “50 BİN TL İSTİYORLAR” ‘Bal Kaymak”ı çıkaran müzisyen, “Ankara’ya gideceğim bu mevzu hakkında. Geçen günlerde Demet Akalın da söylemiş oldu, hak verdim. Dijitalde iyi mi dinleniyor, ne kadar dinleniyor? Iyi mi para kazanılıyor? Radyolar, şarkıları […]

May 20, 2024 - 15:35
 0
HABERLER: Fatih Ürek Bodrum’daki malikanesini satamadı! Boyamak için 500 bin TL istediler – Magazin Haberleri

Fatih Ürek, 19 Mayıs Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için önceki gün Kıbrıs’ta bir otelde sahne aldı.
“50 BİN TL İSTİYORLAR”
‘Bal Kaymak”ı çıkaran müzisyen, “Ankara’ya gideceğim bu mevzu hakkında. Geçen günlerde Demet Akalın da söylemiş oldu, hak verdim. Dijitalde iyi mi dinleniyor, ne kadar dinleniyor? Iyi mi para kazanılıyor? Radyolar, şarkıları çalmak için 50 bin TL istiyor. Umurumda değil çalmasınlar. Paran varsan çalıyorlar. Bu işlerin büyük harcaması var. Dijital ve radyolardan çalındıkça para kazanılmıyor. Türkiye’de müzik terimine el atılması lazım. Saçma sapan şarkılar çıkıyor, onlara da karşıyım. Şarkılar ve kitaplar insanı yönlendirir. Evindeki hanım çıkıp, ‘Bal dök yala’ diyor, olmaz öyleki. Genç nesilden iyiler de var fakat hepimiz okumasın” dedi.

“TADI VE DUYGUSU O DEĞİL”
Yılmaz Morgül’ün ‘Ateşe Düştüm’ parçasını söylemesi hakkında Ürek, “Tadı ve duygusu o değil eserin. Bağırarak olmaz. Mert Demir’e yakışıyor. Yılmaz Morgül alaturka okusun” şeklinde konuştu.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Fatih Ürek filtreyi abartınca toplumsal medyanın diline düştü!
Haberi Görüntüle

“PARA VERİP LİSTE BAŞI OLUYORSUN”
“Dijital ve radyolara kızıp şarkı çıkarmamızlık yapabilir misiniz?” sorusuna meşhur isim, “Bu saatten sonrasında şarkı yapmasam da olur. Ben sahne adamıyım. Sahnede tercih edilen biriyim. Yeni neslin dikkat etmesi gerekiyor. ‘Sıralama başı’ haberlerine inanmayın. Para verip, sıralama başı oluyorsun. Her radyo bu şekilde değil, bazılarını söylüyorum” yanıtını verdi.

“TV İZLEYİCİSİ BENİ ÖZLEMİŞ”
Kilo aldığını belirten meşhur müzisyen, “Birazcık vermem lazım. Uyuyamıyorum geceleri, abur-cubur yiyorum, o da kilo yapmış oldu. Program başlıyor, yoğun tempoya gireceğim. Tv seyircisi özlemiş beni. Gelin-görümce-elti içinde iyi çekişme var. Aylık 500 bin TL vereceğiz. Büyük rekabet var mülakatlarda. Gelin-kaynana senelerden beri oldu. Gelin-görümce olacak. Haziran ayı sonunda programa başlıyoruz, güzel dekor yaptık” ifadelerini kullandı.

“ESKİDEN O PARAYA EV ALINIRDI”
“Bodrum’daki beş kattan oluşan malikanesini satmaya karar verilmiş olduğu” haberleri hatırlatılan Fatih Ürek, “Satamadım, aslına bakarsanız resmi satışa sunmadım. Evi boyatmak istedim 450-500 bin TL istediler. Eskiden o parayla ev alınırdı” açıklamasını yapmış oldu.


Ev duracak! Son dönemde emlak ve vasıta piyasası durgun. Büyük evi seviyorum fakat bir taraftan sonrasında fenalık geliyor, harcaması da oldukça oluyor. Günlük kirası için iyi para vermişlerdi seneler ilkin, kabul etmedim.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Fatih Ürek: Sabahtan beri telefonum susmadı!
Haberi Görüntüle

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow