Haberler: Pınar Deniz’den Kaan Yıldırım açıklaması – Magazin Haberleri

Pınar Deniz ile Kaan Yıldırım’ın ilişkisi tam gaz devam ediyor. Cannes Film Festivali’ne katılan 30 yaşındaki güzel, aşk hayatıyla ilgili açıklamasıyla dikkat çekti. KAAN YILDIRIM’I ETİKETLEDİĞİ PAYLAŞIM ÇOK KONUŞULMUŞTU!  Yaşam Sabuncuoğlu’nun sorularını yanıtlayan başarıya ulaşmış oyuncu, toplumsal medya hesabından 6 Ağustos 2023 tarihinde sevgilisini de etiketlediği paylaşıma açıklık getirdi. İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Pınar […]

May 20, 2024 - 15:20
 0
Haberler: Pınar Deniz’den Kaan Yıldırım açıklaması – Magazin Haberleri

Pınar Deniz ile Kaan Yıldırım’ın ilişkisi tam gaz devam ediyor. Cannes Film Festivali’ne katılan 30 yaşındaki güzel, aşk hayatıyla ilgili açıklamasıyla dikkat çekti.
KAAN YILDIRIM’I ETİKETLEDİĞİ PAYLAŞIM ÇOK KONUŞULMUŞTU! 
Yaşam Sabuncuoğlu’nun sorularını yanıtlayan başarıya ulaşmış oyuncu, toplumsal medya hesabından 6 Ağustos 2023 tarihinde sevgilisini de etiketlediği paylaşıma açıklık getirdi.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Pınar Deniz, Cannes’a gitti! İddialı büstiyeri ile göz kamaştırdı
Haberi Görüntüle

“ÇOK MUTLU VE YÜKSEK OLDUĞUM BİR ANDI”
O paylaşım evlilik teklifi olarak yorumlandı fakat teklife hususi bir paylaşım değildi. Oldukca mutlu ve yüksek olduğum bir anı paylaştım. Toplumsal medyada her aklıma eseni paylaşıyorum, kim bilir o şekilde yapmamalıyım fakat 6 Ağustos’ta Londra’da evlenme teklifi aldığım doğru.

“KAAN İLE AKIŞINDAYIZ”
Meslektaşı Kaan Yıldırım ile bu yaz dünyaevine gireceği iddiası hatırlatılan Pınar Deniz, “Bu yaz evlilik benzer biçimde bir planımız yok. İkimiz de kariyerimizde ilerliyoruz. Kaan ile akışındayız, her an her şey olabilir” açıklamasını yapmış oldu.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yargı’da Ilgaz kurtuldu! Tuğçe ile Efe evliliğe ilk adımını attı
Haberi Görüntüle

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow