Tolga Sarıtaş açıkladı! Ufukta evlilik var

Son olarak 'Baba' dizisinde kamera karşısına geçen Tolga Sarıtaş, yaklaşık dört yıldır aşk yaşadığı modacı Zeynep Mayruk ile Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan oyuncu, "Yakın bir arkadaşımızın bebekleri dünyaya geldi, çiçek alıp ziyaretlerine gideceğiz" dedi. Tolga Sarıtaş kural bozdu! İlk kez paylaştı "ACELEM YOK" Yeni projeler için görüşmelerin devam ettiğini belirten Tolga Sarıtaş, "O konuda acelem yok, yüreğimin ve heyecanımın güzel hissettiği doğru projeyi bekliyorum. Bu sezon ekranlarda yokum gibi duruyor ama önümüzdeki yıl için görüşmelerim devam ediyor, hayırlısı diyelim" şeklinde konuştu. 'EVLİLİK' CEVABI! 32 yaşındaki oyuncu, "Evlilik ne zaman?" sorusuna, "Çok mutluyum, çok güzel bir birlikteliğimiz var. Şöyle söyleyeyim size; evlilikle ilgili çalışmalarımız var. Yakın zamanda sizler de duyacaksınız" cevabını verdi. Tolga Sarıtaş ve Zeynep Mayruk'un Çeşme tatili

Şubat 2, 2024 - 09:40
 0
Tolga Sarıtaş açıkladı! Ufukta evlilik var

Son olarak 'Baba' dizisinde kamera karşısına geçen Tolga Sarıtaş, yaklaşık dört yıldır aşk yaşadığı modacı Zeynep Mayruk ile Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan oyuncu, "Yakın bir arkadaşımızın bebekleri dünyaya geldi, çiçek alıp ziyaretlerine gideceğiz" dedi.

Tolga Sarıtaş kural bozdu! İlk kez paylaştı

"ACELEM YOK"

Yeni projeler için görüşmelerin devam ettiğini belirten Tolga Sarıtaş, "O konuda acelem yok, yüreğimin ve heyecanımın güzel hissettiği doğru projeyi bekliyorum. Bu sezon ekranlarda yokum gibi duruyor ama önümüzdeki yıl için görüşmelerim devam ediyor, hayırlısı diyelim" şeklinde konuştu.

'EVLİLİK' CEVABI!

32 yaşındaki oyuncu, "Evlilik ne zaman?" sorusuna, "Çok mutluyum, çok güzel bir birlikteliğimiz var. Şöyle söyleyeyim size; evlilikle ilgili çalışmalarımız var. Yakın zamanda sizler de duyacaksınız" cevabını verdi.

Tolga Sarıtaş ve Zeynep Mayruk'un Çeşme tatili

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow