Kendisini uyaran polisi aracıyla ezmeye çalıştı – Son Dakika Türkiye Haberleri

Aksaray’da Taşpazar Mahallesi Ankara Caddesi’nde saat 13.00 sıralarında otomobilini hatalı şekilde park eden sürücü Ardahan A.’yı caddede görevli trafik polisi uyardı.Ardahan A., trafik polisi ile münakaşaya başladı. Sürücü, otomobilini bir akrabasının alacağını belirterek hatalı park konumunda bıraktı. POLİSİN ÜZERİNE YÜRÜDÜTrafik polisinin ikinci uyarısının peşinden vaka yerine sürücünün akrabası Mustafa A. geldi. Bu kez de Mustafa A. ile […]

May 20, 2024 - 18:05
 0
Kendisini uyaran polisi aracıyla ezmeye çalıştı – Son Dakika Türkiye Haberleri

Aksaray’da Taşpazar Mahallesi Ankara Caddesi’nde saat 13.00 sıralarında otomobilini hatalı şekilde park eden sürücü Ardahan A.’yı caddede görevli trafik polisi uyardı.Ardahan A., trafik polisi ile münakaşaya başladı. Sürücü, otomobilini bir akrabasının alacağını belirterek hatalı park konumunda bıraktı.

POLİSİN ÜZERİNE YÜRÜDÜTrafik polisinin ikinci uyarısının peşinden vaka yerine sürücünün akrabası Mustafa A. geldi. Bu kez de Mustafa A. ile trafik polisi içinde münakaşa devam etti.Trafik polisinin takviye ekip istemesi üstüne münakaşa büyüdü. Sürücü Ardahan A., otomobilini trafik polisinin üstüne sürdü.

GÖZALTINA ALINDILARTakviye gelen polis ekiplerinin müdahalesiyle sürücü Ardahan A. ile tarafındaki Mustafa A., gözaltına alındı.POLİS ŞİKAYETÇİ OLDUYaşanan vakalar cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Trafik polisinin kendisine hakaret eden 2 şahıs hakkında şikayetçi olduğu öğrenildi.


NTV’yi toplumsal medyadan takip edin

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow