Dört aylık hamile olan Burcu Biricik son halini paylaştı

15 Haziran’da gösterilen 82’nci kısmı ile ekran yolculuğunu noktalayan ‘Camdaki Kız’da üç sürem süresince ‘Nalan’ karakterine yaşam veren meşhur oyuncu Burcu Biricik hamile bulunduğunu açıklayarak bebeğinin cinsiyetini paylaşmıştı. Şimdi ise bir etkinliğe katılan Burcu Biricik son halini takipçilerinin beğenisine sundu. Burcu Biricik, 2016’te reklamcı Emre Yetkin ile yaşamını birleştirmişti. Geçtiğimiz haftalarda Nişantaşı’nda objektiflere yansıyan Burcu […]

Mar 10, 2024 - 06:25
 0
Dört aylık hamile olan Burcu Biricik son halini paylaştı

15 Haziran’da gösterilen 82’nci kısmı ile ekran yolculuğunu noktalayan ‘Camdaki Kız’da üç sürem süresince ‘Nalan’ karakterine yaşam veren meşhur oyuncu Burcu Biricik hamile bulunduğunu açıklayarak bebeğinin cinsiyetini paylaşmıştı. Şimdi ise bir etkinliğe katılan Burcu Biricik son halini takipçilerinin beğenisine sundu.

Burcu Biricik, 2016’te reklamcı Emre Yetkin ile yaşamını birleştirmişti. Geçtiğimiz haftalarda Nişantaşı’nda objektiflere yansıyan Burcu Biricik, gazetecilerin “Sektöre küskünlük var mı?” sorusuna “Yok canım…

O şekilde bir durum söz mevzusu değil. ‘Daha iyisi ile iyi mi döneriz?’ çabasındayım. Onun için de birazcık dinlenmek lazım” yanıtını vermişti.

Biricik, “Hayatımı yavaşlattığım dönemdeyim. Dinleniyorum ve senaryo okuyorum. Arkadaşlarımı ziyaret ediyorum, bu şekilde oyunlarına gidiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Kanal D ekranlarında reyting rekorları kıran ‘Camdaki Kız’ dizisinde oynadığı ‘Nalan’ karakteri ile adından sıkça söz ettiren Burcu Biricik, muhabirlerin yeni projelerle ilgili sorusuna, “Koştur koştur illa ki bir işte oynama derdinde değilim.

Birazcık durmak ve dinlenmek isterim. Kendime vakit ayırıyorum. Dostlarımla ve sevdiklerimle zaman geçiriyorum. Yabancı dil dersi (İngilizce) almaya başladım” diyerek yanıt vermişti.

Geçtiğimiz aylarda ise Burcu Biricik’in 3.5 aylık hamile olduğu ortaya çıkmıştı. İlk kez anne olacak olan Biricik’in bebeğinin cinsiyeti de kız olacağı belli olmuştu.

Son olarak Biricik, dün 8 Mart Dünya Hanımefendiler Günü’nde düzenlenen programa katıldı. Kırmızı uzun elbisesiyle dikkatleri üstüne çeken Burcu Biricik, eşiyle olan karnı burnunda pozlarını fanatiklerinin beğenisine sundu.

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow