Meşhur grubun solisti kalabalığın üstüne atladı! Hayranı nüzul kaldı – Magazin Haberleri

Avustralyalı müzik grubu Trophy Eyes’ın 30 Nisan’da New York’ta gerçekleştirdiği konserde bir facia yaşandı. Grubun solistinin kendini kalabalığa bırakmasının arkasından, konsere gelen genç kız bayıldı. 24 yaşındaki Bird Piché’nin kısmı nüzul geçirdiği ortaya çıktı. FACİA YAŞANDI Rock müzik tutkunu, 24 yaşındaki Bird Piché, 30 Nisan akşamında, 230 kişilik tıklım tıklım dolu mekanda konserin başlamasını büyük […]

May 15, 2024 - 12:45
 0
Meşhur grubun solisti kalabalığın üstüne atladı! Hayranı nüzul kaldı – Magazin Haberleri

Avustralyalı müzik grubu Trophy Eyes’ın 30 Nisan’da New York’ta gerçekleştirdiği konserde bir facia yaşandı.
Grubun solistinin kendini kalabalığa bırakmasının arkasından, konsere gelen genç kız bayıldı. 24 yaşındaki Bird Piché’nin kısmı nüzul geçirdiği ortaya çıktı.

FACİA YAŞANDI
Rock müzik tutkunu, 24 yaşındaki Bird Piché, 30 Nisan akşamında, 230 kişilik tıklım tıklım dolu mekanda konserin başlamasını büyük bir heyecanla bekledi. Toplumsal medya hesabından eğlenilmiş olduğu anları paylaşan genç kız, bir süre sonrasında yaşamının en fena anını yaşadı.
Grubun solisti John Floreani, konserin ilerleyen dakikalarında kendisini kalabalığın üstüne bıraktı. Bu sırada 24 yaşındaki genç kızın üzerine düştü.

HASTANEYE KALDIRILDI
Konserde bulunan görgü tanıklarına bakılırsa, yere yığılan genç kız bayıldığında etraftakiler kaldırmak için çaba gösterdi. Bir türlü kımıldayamayan Bird için ambulans çağrıldı ve derhal hastaneye gidildi. 
Konserde bulunan aile dostu Leo Wolters Tejera, bir şeylerin yanlış bulunduğunun derhal fark edildiğini ve konsere ara verildiğini belirterek “Boynu kesinlikle kırılmıştı” dedi.
FELÇ GEÇİRDİ
Doktorlar kısmen nüzul geçiren genç kızın ciddi bir omurilik yaralanması geçirdiğini belirterek Piché’yi acil bir ameliyata aldılar. Bird’in ne kadar hastanede kalacağı belli değil fakat ailesinin açıklamasına bakılırsa genç kızın parmaklarında his kaybı var.

GRUPTAN AÇIKLAMA GELDİ
Trophy Eyes olayın arkasından toplumsal medya hesabından izahat yapmış oldu. Tedavi için bir kampanya başlattıkları malum grubun açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

30 Nisan gecesi ağlatısal bir kaza sonucunda bir Trophy Eyes hayranı konser alanında yaralandı. Derhal gösteriyi durdurduk ve John aile ile beraber hastaneye gitti. Ailenin izniyle bu mevzuyu şimdiye kadar kamuoyu önünde konuşmaktan kaçındık. Arkadaşımız Bird, şu anda iyileşiyor sadece önünde hala uzun bir yol var. Bu durum hepimizi derinden sarsıyor ve Bird’ün bu zor zamanında destek olmak için çaba gösterirken sabrınızı rica ediyoruz.

50 BİN DOLAR BAĞIŞ TOPLANDI
Trophy Eyes, genç kız için başlatılan yardım kampanyasına 5,000 dolar bağışladı. New York Post gazetesinde yer edinen habere bakılırsa yaralı hanım için şimdiye kadar 50,000 doların üstünde bağış toplandı. Aile bağışlanan paranın hastane harcamaları ve rehabilitasyon tedavisi için harcanacağını duyurdu.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Ablası ‘rahatsız etme’ açıklaması yapmış oldu! Oyuncu Onur Seyit Yaran gerçeği deklare etti
Haberi Görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Usta oyuncu 79 yaşlarında baba olmuştu! ‘Beni koşulsuz seven tek şahıs kızım’
Haberi Görüntüle

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow