Yurt dışından getirilen telefon kullanım süresi uzatıldı mı, kaç ay oldu? e-Devlet yurt dışı telefon kaydetme ve sorgulama!

YURT DIŞINDAN GELEN TELEFON KAYDI NASIL YAPILIR? Yurt dışından getirilen telefonun kayıt altına alınması için lüzumlu belgeleri tamamlayarak e-Devlet kapısı üstünden başvurusunu yapmalıdır. BTK kaydının yapılabilmesi için aşağıdaki şartların yerine getirilmiş olması gerekiyor. IMEI kayıt hakkınız var ise, pasaportsuz kimlik ile IMEI kaydı için aşağıdaki adımları takip edin. -2024 yılı yurt dışı telefon kayıt ücretini […]

Nisan 3, 2024 - 09:45
 0
Yurt dışından getirilen telefon kullanım süresi uzatıldı mı, kaç ay oldu? e-Devlet yurt dışı telefon kaydetme ve sorgulama!


YURT DIŞINDAN GELEN TELEFON KAYDI NASIL YAPILIR? Yurt dışından getirilen telefonun kayıt altına alınması için lüzumlu belgeleri tamamlayarak e-Devlet kapısı üstünden başvurusunu yapmalıdır. BTK kaydının yapılabilmesi için aşağıdaki şartların yerine getirilmiş olması gerekiyor. IMEI kayıt hakkınız var ise, pasaportsuz kimlik ile IMEI kaydı için aşağıdaki adımları takip edin. -2024 yılı yurt dışı telefon kayıt ücretini ödemek. -Yurda giriş icra eden belge sahibi şahsına ilişkin geçişlik ya da kimlik detayları. -e-Devlet şifresi ile adresinden (https://www.turkiye.gov.tr/btk-imei-kaydet) aygıt kaydı yapma.

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow