Yıldız Davet Atiksoy'a çifte parti! Hem doğum gününü kutladı hem de baby shower partisi yapmış oldu

İki senelik ilişkilerini Eylül 2022 senesinde evlilikle taçlandıran Oyuncu çift Berk Oktay ile Yıldız Davet Atiksoy, geçtiğimiz aylarda bebek müjdesini vermişti. Yıldız Davet Atiksoy dün 38. yaş gününü kutladı. Meşhur oyuncu, doğum günü kutlamasıyla birlikte baby shower partisi de düzenledi. 2022’nin ilk aylarında evlilik yolunda ilk adımı atan Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy, 10 […]

Nisan 3, 2024 - 02:45
 0
Yıldız Davet Atiksoy'a çifte parti! Hem doğum gününü kutladı hem de baby shower partisi yapmış oldu

İki senelik ilişkilerini Eylül 2022 senesinde evlilikle taçlandıran Oyuncu çift Berk Oktay ile Yıldız Davet Atiksoy, geçtiğimiz aylarda bebek müjdesini vermişti. Yıldız Davet Atiksoy dün 38. yaş gününü kutladı. Meşhur oyuncu, doğum günü kutlamasıyla birlikte baby shower partisi de düzenledi.

2022’nin ilk aylarında evlilik yolunda ilk adımı atan Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy, 10 Eylül 2022’de Polonezköy’de düğün yapmış, bir gün öncesinde de evlerinin bahçesinde nikâh masasına oturmuştu. İkili, ailelerinin ve yakın arkadaşlarının katılmış olduğu törenle mutluluğa ‘evet’ demişti.

Güzel oyuncu, geçtiğimiz aylarda ise hakkında çıkan hamilelik haberlerini doğrulamış ve Instagram sayfasından yapmış olduğu bir paylaşımla kız bebek beklediğini duyurmuştu.

HEM DOĞUM GÜNÜ, HEM BABY SHOWER

İlk kez anne olmak için gün sayan Yıldız Çağrı Atiksoy, dün 38’inci yaşına girdi. Ünlü isim, doğum günü kutlamasıyla birlikte baby shower partisi de düzenledi.

Güzel oyuncunun partisinde çekilen kareler, toplumsal medyada paylaşıldı. Baby shower’da pembe elbisesi ve renkli makyajıyla boy gösteren Atiksoy, kısa sürede toplumsal medyada gündem oldu.

ROMANTİK KUTLAMA

Berk Oktay’dan da eşi Yıldız Çağrı Atiksoy’un doğum gününe özel paylaşım gecikmedi. Baby shower partisinde çekilen bir karelerini paylaşan Oktay, şu mesajı yazdı:

Benim güzel karım… İyi ki doğdun ve ruhlarımız birbirini buldu… Ömrümüz bir olsun.

“MUTLULUĞUNUZ DAİM OLSUN”

Ünlü oyuncunun 53 bine yakın beğeni alan gönderisine; “Mutluluğunuz daim olsun”, “Tanrı bir ömür boyu ayırmasın sizi” ve “Maşallah size” şeklinde 200’den fazla yorum yapılmış oldu.

Atiksoy da eşinin bu duygusal paylaşımına kayıtsız kalamayarak; “En büyük şansımız” yanıtını verdi.

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow