Yargı, unutulmaz bir geceyle veda etti! – Magazin Haberleri

Kuvvetli oyuncu ekibi, yurtiçi ve yurtdışı başarılarıyla ekrana damga vuran Yargı’nın veda gecesinde yardım yağdı. Tüm geliri ilk olarak zelzele bölgesindeki gençlerin eğitimi olmak suretiyle Türk Eğitim Vakfı’na (TEV) bağışlanan geceye hem seyirciler hem de salondakiler büyük ilgi gösterdi. Gecenin biletleri 24 saat içinde tükenirken, salonun girişinde dizinin fanatikleri saatler öncesinden dizinin oyuncuları beklemeye başladı. […]

May 27, 2024 - 16:50
 0
Yargı, unutulmaz bir geceyle veda etti! – Magazin Haberleri

Kuvvetli oyuncu ekibi, yurtiçi ve yurtdışı başarılarıyla ekrana damga vuran Yargı’nın veda gecesinde yardım yağdı. Tüm geliri ilk olarak zelzele bölgesindeki gençlerin eğitimi olmak suretiyle Türk Eğitim Vakfı’na (TEV) bağışlanan geceye hem seyirciler hem de salondakiler büyük ilgi gösterdi.
Gecenin biletleri 24 saat içinde tükenirken, salonun girişinde dizinin fanatikleri saatler öncesinden dizinin oyuncuları beklemeye başladı.
FİNAL BÖLÜMÜ İZLE

KIRMIZI HALIDA ŞIKLIK YARIŞI
Kırmızı halı geçişini bekleyen dizinin fanatikleri, başta ‘Ilgaz’ karakterini canlandıran Kaan Urgancıoğlu ve ‘Ceylin’ karakterini canlandıran Pınar Deniz olmak suretiyle tüm oyuncular ve dizi ekibine sevgi gösterisinde bulunmuş oldu. Oyuncular, şıklıklarıyla göz kamaştırırken, dünyanın değişik ülkelerinden gelen hayranlarıyla da fotoğraf çektirmeyi dikkatsizlik etmediler.
Kırmızı halı geçişinin arkasından konuşan dizinin senaristi Gökyüzü Ergenekon, gözyaşlarını zor tuttuğunu ve fazlaca büyük bir minnetle dolu bulunduğunu söylemiş oldu. Pınar Deniz de “Duygularım fazlaca karmaşık. O denli büyük özveri ve iştahla başladık ki bu yolcuğa. Şimdi hikayemizin üç sürem sonrasında bitiyor olması beni fazlaca üzüyor. İleride daha da üzüleceğime inanırım. Sadece bu şekilde bir iş içinde yer aldığım için fazlaca mutluyum” dedi. Kaan Urgancıoğlu ise “Bir veda ve yas ile bir kutlama içinde sıkışmış hissediyorum. Başarılarla, alnımızın akıyla bitirdiğimiz için de fazlaca mutluyum. Benim için bu şekilde bir projenin bir parçası olmak büyük gurur” diye konuştu.

“Yekta” karakterine can veren Uğur Polat da “Bunca senelik oyuncuyum böyle bir durum görmedim” dedi. Dizinin sevilen karakteri Eren’i canlandıran Uğur Aslan “Oldukca duygulu ve fazlaca hüzünlüyüz. Keşke azıcık içinde fenalık olan insanoğlu olsaydı ekibimizde, ayrılmak fazlaca daha kolay olurdu. Ayrılmak istemiyorum” diye duygularını dile getirdi.
Dizinin yapımcısı Kerem Çatay ise “Oldukca güzel bir üç yıl geçirdik. Hatırlanası bir anı olacak. Tüm ekibe fazlaca teşekkür ederim” dedi.
MECBURİ GERİ DÖNÜŞ / TIKLA İZLE

DÜNYADA SES GETİRDİ
Demirören Medya TV Grup Başkanı Murat Yancı, “Görkemli bir konunun sonuna geldik. Yargı rüzgar benzer biçimde hatta fırtına benzer biçimde geçti. Yalnız Türkiye’de değil, dünyada birçok ülkede merakla seyredildi. Birçok ülkede bu kadar sevilmesi bizlere gurur veriyor. Alın teri döken tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Önümüzdeki süreçte Ay Yapım ile iş birliğimiz devam edecek. Minimum Yargı kadar güzel projelerle gene seyirciyle buluşacağız.” diye konuştu.
CEYLİN VE ILGAZ’IN ACI SONU! / TIKLA İZLE

GÖZYAŞLARINI TUTAMADILAR
Saba Tümer’in sunuculuğunu yapmış olduğu gecede sahneye çıkan Yargı’nın Eren Komiser’i Uğur Aslan, “Dünyada Uzak” şarkısını dizinin oyuncuları ve seyircilerle beraber hep bir ağızdan söylemiş oldu. Arkasından sahneye dizinin müziklerine imza atan Toygar Işıklı çıktı. Işıklı, Yargı’nın duygusal soundtrack’i ‘Ben Ölürsem’i seslendirirken, oyuncu Pınar Deniz gözyaşlarına hakim olamadı.
Şarkıları Yargı’yla özdeşleşmiş müzisyen Can Ozan, “Toprak Yağmura” şarkısını söylemiş oldu. Gecede dizinin kamera arkasından görüntüler de yayınlanırken, bilhassa başrol oyuncularının birbirlerine şakaları seyircilere keyifli anlamış olur yaşattı.
Ondan sonra dizinin oyuncularından Onur Özaydın Evindeki Saat’in “Uzunlar” şarkısını seslendirirdi.
ORTAM ALEV ALDI / TIKLA İZLE

CEYLİN’İN SON SAHNESİ!
Sahneye çıkan Kaan Urgancıoğlu, partneri Pınar Deniz’i sahneye çağrı ederken yapmış olduğu duygusal konuşmayla geceye damga vurdu. Urgancıoğlu, Pınar Deniz için “Güzel, iyi niyetli, yaratıcı, merhametli, hayvan dostu ki bu zamanlarda bu fazlaca kıymetli, fena gün dostu, yetenekli, çocukluğundan bugüne dek kendi yolunu kendi aydınlatmayı başarmış” ifadelerini kullanarak sahneye çağrı etti.
“Son Arzum” şarkısını seslendiren Pınar Deniz’in performansı seyirciden büyük alkış aldı.
Konuşmaların ve performansların arkasından Gökyüzü Ergenekon’un usta kaleminin Ali Alim rejisiyle buluşmuş olduğu dizinin final kısmı merakla seyredildi. Dizinin son sahnesinin arkasından tüm oyuncular ve dizi ekibi beraber sahneye çıkarak seyircilere teşekkür etti. Sahnede son olarak tüm ekip ‘Erik Dalı’ şarkısıyla dans etti.
ILGAZ’A CİNAYET KUMPASI / TIKLA İZLE

GECE BOYUNCA EĞİTİME DESTEK
“Yargı Veda” programı, Kanal D başta olmak suretiyle teve2 ve Dizi Smart Max ve D-Smart GO’dan canlı gösterildi. Tüm geliri Türk Eğitim Vakfı’na (TEV) gençlerin eğitimi için bağışlanacak olan gecede yardım kampanyası gece süresince devam etti.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Pınar Deniz’den Yargı dizisine veda! ‘Ne söylesem tamamlanmamış duracak’
Haberi Görüntüle

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow