Yapım şirketi açıkladı! Kurtlar Vadisi tekrar başlayacak mı?

Kurtlar Vadisi dizisinin yeni bölümleriyle Exxen'de yayınlanacağı iddia edildi. Kısa sürede gündem yaratan iddiaya yapım şirketinden açıklama geldi.

Şubat 21, 2024 - 18:50
 0
Yapım şirketi açıkladı! Kurtlar Vadisi tekrar başlayacak mı?

Kurtlar Vadisi dizisinin yeni bölümleriyle Exxen'de yayınlanacağı iddia edildi. Kısa sürede gündem yaratan iddiaya yapım şirketinden açıklama geldi.

Yayınladığı dönemin reyting rekortmeni olan, tekrar bölümleri de çok izlenen Kurtlar Vadisi, ekranlara dönmeye hazırlandığı geçtiğimiz haftalarda iddia edilmişti.

'Kurtlar Vadisi Kaos’un seyirciyle bulaşacağı platform gizemini korumaya devam ederken, sosyal medyada ortaya atılan iddia gündem oldu.

'DİJİTAL PLATFORMDA BAŞLAYACAK' İDDİASI

Türk televizyon tarihine damga vuran dizinin Kurtlar Vadisi Kaos adıyla yeniden çekileceği ve Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen'de izleyiciyle buluşacağı ileri sürüldü.

GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU

Söz konusu iddianın ardından sosyal medya üzerinden açıklama yapan dizinin yapım şirketi Pana Film, şu ifadelere yer verdi: "Yakın zamanda birtakım internet haber sitelerinde yapılan haberler ve sosyal medya hesaplarında yapılan paylaşımlar neticesinde aşağıdaki açıklamayı yapma gereği hasıl olmuştur.

"NASİPSE OLACAK"

Yapılan haberler ve paylaşımlarda Kurtlar Vadisi dizisinin yeni bölümleri ile ekranlara döneceği, oyuncu kadrosunun ve yayınlanacağı platformun belirlenmiş olduğu şeklinde ibareler yer almaktadır.

Öncelikle ve önemle belirtmek isteriz ki yapılan haberler ve paylaşımlar gerçeği yansıtmamaktadır. Konuyla alakalı tekzip ilgililerine iletilmiştir.

Kurtlar Vadisi dizisinin ekranlara döneceği zaman, kadro ve platform hakkındaki haberleri ve gelişmeleri kaynağından öğrenmek adına sadece yapımcı olan şirketimizin ve Necati Şaşmaz'ın yapacağı açıklamaları dikkate almanızı rica ederiz."

Bir dijital platformda 'Kurtlar Vadisi Kaos' ismiyle yeni bölümlerinin yayınlanacağı konuşulan dizinin başrolü Necati Şaşmaz'ın, yine 'Polat Alemdar' rolünü canlandıracağı öne sürülmüştü. Oyuncu kadrosunda Erhan Ufak, Serdar Akkaya, Erkan Sever, Hakan Boyav ve Ayşegül Çınar'ın da yer alacağı iddia edilmişti.

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow