Will Smith’ten yeni filminin galasında büyük sürpriz! ‘Bu benin ritüelim’ – Magazin Haberleri

Will Smith, ‘King Richard’ filmindeki rolüyle ‘En İyi Adam Oyuncu’ ödülünü almış olduğu, 28 Mart 2022’de gerçekleşen 94’üncü Oscar Ödül Töreni’ne tokat skandalıyla damga vurmuştu. Rock, Smith’in eşi Jada Pinkett Smith’in Alopesi hastalığı sebebiyle saçlarını kazıtmasıyla ilgili “Jada seni seviyorum, ‘G.I. Jane 2’yi sabırsızlıkla umuyorum” şeklinde komiklik yapmıştı. Bunun üstüne Smith, oldukça sinirlenmişti. Meşhur erkek […]

Haziran 11, 2024 - 09:05
 0
Will Smith’ten yeni filminin galasında büyük sürpriz! ‘Bu benin ritüelim’ – Magazin Haberleri

Will Smith, ‘King Richard’ filmindeki rolüyle ‘En İyi Adam Oyuncu’ ödülünü almış olduğu, 28 Mart 2022’de gerçekleşen 94’üncü Oscar Ödül Töreni’ne tokat skandalıyla damga vurmuştu.
Rock, Smith’in eşi Jada Pinkett Smith’in Alopesi hastalığı sebebiyle saçlarını kazıtmasıyla ilgili “Jada seni seviyorum, ‘G.I. Jane 2’yi sabırsızlıkla umuyorum” şeklinde komiklik yapmıştı. Bunun üstüne Smith, oldukça sinirlenmişti. Meşhur erkek oyuncu, şakalar üstüne sahneye çıkıp, Chirs Rock’a tokat atmış ve “Karımın adını ağzına alma!” diyerek bağırmıştı.

AKADEMİ’DEN MEN EDİLDİ
Smith, ödülünü almak için sahneye çıktığında gözyaşlarıyla özür dilemişti. Skandal tokattan haftalar sonrasında bir video yayınlayarak Chris Rock’tan ve ailesinden yeniden özür dileyen erkek oyuncu, 10 yıl süresince Oscar galalarından ve öteki Akademi etkinliklerinden men edilmekten kurtulamamıştı.

YENİ FİLMİNİN GÖSTERİMİNDE BÜYÜK SÜRPRİZ
Will Smith, son olarak yeni vizyona giren filmi ‘Bad Boys: Ride Or Die’ın Los Angeles gösteriminde fanatiklerine yapmış olduğu sürprizle adından söz ettirdi.

55 yaşındaki Smith, 59 yaşındaki Martin Lawrence ile başrolleri paylaşmış olduğu aksiyon filmini seyretmek için beyaz perdeye gitti. Meşhur isim, yapmış olduğu sürprizin görüntülerini toplumsal medyada hesabından da paylaştı.

“BU BENİM RİTÜELİM”
Hemen hemen salona girmeden video çekmeye başlamış olan Smith, “Bu benim bir ritüelim. Bunu cuma, cumartesi günü bir filmim gösterime girdiğinde ve çoğu zaman pazar günü bir gösterimim olduğunda yapıyorum. Beyazperde salonlarına gitmeyi seviyorum” diye konuştu.

Smith, peşinden salonun arka esnasında mütevazı bir halde oturup filmi seyrederken görüldü. Tanınmamak için tıbbi maskeyle ve şapkayla salonda oturmayı yeğleyen meşhur isim, filmden sonrasında seyircilerle beraber dışarı çıktı.

“FİLMDEN KEYİF ALDIĞINIZA SEVİNDİM”
İzleyiciler, başta “Filmden keyif aldığınıza sevindim” diyen aktörü tanımakta zorlandı. Peşinden kimliğini açıklayan Will, kendisine yoğun ilgi gösteren hayranlarıyla kucaklaşıp fotoğraf çektirerek; “Ben de sizinle salondaydım” dedi.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Hollywood yıldızı Will Smith, Kur’an-ı Kerim açıklamalarıyla gündemde!
Haberi Görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Michael B. Jordan’dan ‘Ben Efsaneyim 2’ açıklaması! ‘Dört gözle umuyorum’
Haberi Görüntüle

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow