Türkan Şoray’ın duygusal anları! ‘Sahneden inmek istemiyorum’ – Magazin Haberleri

Türkan Şoray’ın rol almış olduğu film müziklerinden oluşan, Cemalettin Kömürcü liderliğindeki Net Sanat organizasyonuyla gerçekleşen Türkan Şoray’ın Sonsuz Senfonisi konseri, 35 kişilik senfoni orkestrasıyla sahneye taşındı. “MUTLULUĞUMU TARİF EDECEK KELİME BULAMIYORUM” Usta sanatçı, “Karşımda şu an sevdiklerimi görüyorum. Ne mutlu bugün burada olmak, sizlerle filmlerimi anımsamak, şarkıları beraber dinleyecek olmak… Beni bu kadar güzel karşılamanızdan […]

Haziran 11, 2024 - 13:50
 0
Türkan Şoray’ın duygusal anları! ‘Sahneden inmek istemiyorum’ – Magazin Haberleri

Türkan Şoray’ın rol almış olduğu film müziklerinden oluşan, Cemalettin Kömürcü liderliğindeki Net Sanat organizasyonuyla gerçekleşen Türkan Şoray’ın Sonsuz Senfonisi konseri, 35 kişilik senfoni orkestrasıyla sahneye taşındı.
“MUTLULUĞUMU TARİF EDECEK KELİME BULAMIYORUM”
Usta sanatçı, “Karşımda şu an sevdiklerimi görüyorum. Ne mutlu bugün burada olmak, sizlerle filmlerimi anımsamak, şarkıları beraber dinleyecek olmak… Beni bu kadar güzel karşılamanızdan dolayı mutluluğumu tanım edecek kelime bulamıyorum” diyerek seyircileri selamladı.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bir aydır tedavi görüyordu! Türkan Şoray sıhhat durumuyla ilgili izahat yapmış oldu
Haberi Görüntüle

“YAŞASIN SİNEMA”

Müzik ruhun gıdası, müziksiz bir dünya düşünemiyorum. Oynadığım filmlerin müzikleri hep oldukça güzel oldu. Bu gece benim için oldukça hususi bir gece. Görkemli orkestrayla bu müzikleri birlikte dinleyeceğiz. Bu gecenin güzelliğini beyazperdeye borçluyum, ‘Yaşasın beyaz perde’ diyorum. Bizleri bu akşam bir araya getiren beyaz perde değil mi? Bu güzel buluşma için yeniden beyazperdeye, bana eşlik ettiğiniz ve mutluluğuma ortak olduğunuz için size oldukça teşekkür ediyorum.

‘SEVEMEDİM KARA GÖZLÜM’ VE ‘DERT ETME’ ŞARKILARINA EŞLİK ETTİ
Konser sonrası seyircilerin yoğun isteğiyle yeniden sahneye çıkan 78 yaşındaki sanatçı ‘Sevemedim Kara Gözlüm’ parçasına eşlik etmiş olduğu sırada ayakta alkışlandı. “Sahneden inmek istemiyorum. Birlikte bir şarkı daha açıklayalım” diyen Şoray, ‘Dert Bende’ şarkısını tüm konuklarla beraber seslendirdi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bursa’da Yeşilçam’a saygı duruşu! ‘Yılda 250 film çekilirdi’
Haberi Görüntüle

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow