Tuğba Ekinci yürekli dansıyla sevenlerini büyüledi

Gerek paylaşımları gerekse açıklamalarıyla gündemden düşmeyen müzisyen Tuğba Ekinci önceki akşam Maslak’ta bulunan bir mekanda sahne aldı. Yürekli kostümüyle sahneye çıkan Tuğba Ekinci dans etmiş olduğu anları toplumsal medya sayfasından paylaştı. Ekinci’nin esnek vücudu takip edenleri tarafınca övgü aldı. O Şimdi Asker ve Condom şeklinde albümleriyle malum ve bunlar haricinde değişik şarkılar da gösterilen Tuğba […]

Nisan 13, 2024 - 01:15
 0
Tuğba Ekinci yürekli dansıyla sevenlerini büyüledi

Gerek paylaşımları gerekse açıklamalarıyla gündemden düşmeyen müzisyen Tuğba Ekinci önceki akşam Maslak’ta bulunan bir mekanda sahne aldı. Yürekli kostümüyle sahneye çıkan Tuğba Ekinci dans etmiş olduğu anları toplumsal medya sayfasından paylaştı. Ekinci’nin esnek vücudu takip edenleri tarafınca övgü aldı.

O Şimdi Asker ve Condom şeklinde albümleriyle malum ve bunlar haricinde değişik şarkılar da gösterilen Tuğba Ekinci, toplumsal medya paylaşımlarıyla konuşulmaya devam ediyor.

Tuğba Ekinci son olarak önceki akşam Maslak’ta sevenleriyle buluştu. Söylediği şarkılarla kendisini dinlemek için gelen seyirciyi eğlendiren Tuğba Ekinci sahnede yapmış olduğu dans şovuyla gözleri üstüne çekti.

Condom müzisyen eşliğinde dans etmiş olduğu anları gösteren Tuğba Ekinci şu ifadeleri kullandı: Çağımızın hızla yayılan hastalıklarının en başındaki HIV virüsünün tespit edilmesi sonucu sız gençlere bir kez daha toplumsal mesuliyet projem condom adlı şarkımı seslendireceğim.

Condom farkındalık yaratması için 2008 senesinde çıkardığım toplumsal mesuliyet şarkısıdır. Bir anlık dikkatsizlik yüzünden sağlığınızı riske atmayın.

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow