Tayfun Duygulu’dan eşine övgüler: ‘Çuval giy’ dese giyerim! – Magazin Haberleri

90’lı yıllara damga vurmuş adlardan kabul edilen Tayfun Duygulu, konseri öncesinde yeni imajıyla toplumsal medyayı salladı. Eşi Isabella’nın tasarladığı pullu payetli giysisiyle büyük ilgi gören Duygulu, alışılmış imajını tamamen değiştirerek hayranlarını şaşırttı. “EŞİM ÇUVAL GİY DESE GİYERİM” Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan meşhur sanatçı, yeni imajından son aşama memnun bulunduğunu dile getirdi. Duygulu, 30 senelik tarzını […]

Haziran 11, 2024 - 07:35
 0
Tayfun Duygulu’dan eşine övgüler: ‘Çuval giy’ dese giyerim! – Magazin Haberleri

90’lı yıllara damga vurmuş adlardan kabul edilen Tayfun Duygulu, konseri öncesinde yeni imajıyla toplumsal medyayı salladı.
Eşi Isabella’nın tasarladığı pullu payetli giysisiyle büyük ilgi gören Duygulu, alışılmış imajını tamamen değiştirerek hayranlarını şaşırttı.

“EŞİM ÇUVAL GİY DESE GİYERİM”
Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan meşhur sanatçı, yeni imajından son aşama memnun bulunduğunu dile getirdi. Duygulu, 30 senelik tarzını geride bırakmanın güzelliğini şu sözlerle açıkladı:

30 senelik imajı değişiklik yapmak doğru bir karar. Isabella Hanım’ın katkılarıyla daha da iyi bir noktaya evrileceğiz. Değişim iyidir. Deri montlu tarzım bana biçilmiş kaftandı fakat yenisi de oldukça şık oldu. Eşim çuval giy dese, çuval giyerim. Onun zevkine güveniyorum, vizyonu oldukça geniş. Değişim yapmakta geç kalmışım, tam zamanı şimdi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Tayfun Duygulu’dan Deha Bilimlier’e sert ifadeler! ‘Üslubuna dikkat etsin’
Haberi Görüntüle

“ÇOK ŞANSLIYIM”
Yeni imajın mimarı Isabella Duygulu ise, Tayfun’un yeni görünümünü belirlerken asla zorlanmadığını ve eşinin kendisine olan güveninden dolayı oldukça mutlu bulunduğunu belirtti:
‘Tayfun’u tanıdığım için yeni imajı belirlerken zorlanmadım. Sağ olsun, kırmadı. O da benim öngörülerime kıymet veriyor. Sahne için birkaç değişik tasarım yaptım. Bir tanesi toplumsal medyada oldukça ilgi görmüş oldu, diğerlerini de konserlerde giyecek. Eşimin beğenilmesi ve takdir görmesi beni oldukça mutlu ediyor. Her hanım şeklinde, ben de yanımda yakışıklı bir adam olmasından gurur duyuyorum. Bir de huyu oldukça iyi, hakikaten oldukça şanslıyım.’

DEHA’YA MEYDAN OKUDU
Unutulmaz bir performansa imza atan Duygulu, şarkıları ve enerjisiyle izleyenleri büyüledi. İki saate yakın durmaksızın dans edip şarkı söyleyen efsaneleşmiş sanatçı, tükenmek bilmeyen enerjisiyle adeta Deha Bilimlier’e meydan okudu.

Deha Bilimlier, geçtiğimiz haftalarda ’90’lı yılların popçularının sahnelerde tercih edilmediğini’ söylemişti. Tayfun Duygulu’dan ise bu laflara sert yanıtlar gelmişti.
“EĞİTİMİ NE?”
Duygulu, meslektaşının sözlerinin üstüne: ‘Kendisinin yorumu… Onun üslubuyla yanıt vermek istemiyorum. 20 yıl sonrasında benim olduğum yerde inşallah konser verir. Eğitimi ne? 90’lar büyük topluluk… Bir sürü insan var. O toplumun içinde yer almak istiyorsa üslubuna dikkat etmesi lazım. Gençlerde oluyor bu… Bu mevzunun muhatabının ben bulunduğunu düşünmüyorum. Ben üzerime alınmıyorum fakat o camiaya ayıp etmiş. Buray kardeşim şeklinde mütevazi olmaya da öğrenir.’ ifadelerini kullanmıştı.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Tayfun Duygulu’nun eşi Bella Duygulu: Bu yıl çocuk düşünüyoruz!
Haberi Görüntüle

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow