‘Taş Kağıt Makas’ta silahlar çekiliyor! Gözü kararan Fecir, herkesi yok etmeye geliyor – Magazin Haberleri

Dizinin gösterilen ikinci tanıtım filmimizde, Azad’ın ihaneti, Rıza’nın tekrardan yargılanmasına yol açarken; Rüya’nın ailesiyle ilgili sırlarla yüzleşmesi Emirkıran’lar cephesinde gerilimi doruğa çıkardı. ‘TAŞ KAĞIT MAKAS’ SON BÖLÜM “BEN BU HİKAYENİN SONUNU ÇOKTAN YAZDIM” Ümit’un, “Ben bu hikayenin sonunu çoktan yazdım” sözleriyle Fecir’e meydan okuması ise soluksuz bir bölüm olacağının sinyallerini verdi. ‘Taş Kağıt Makas: Yaşamın […]

May 15, 2024 - 12:30
 0
‘Taş Kağıt Makas’ta silahlar çekiliyor! Gözü kararan Fecir, herkesi yok etmeye geliyor – Magazin Haberleri

Dizinin gösterilen ikinci tanıtım filmimizde, Azad’ın ihaneti, Rıza’nın tekrardan yargılanmasına yol açarken; Rüya’nın ailesiyle ilgili sırlarla yüzleşmesi Emirkıran’lar cephesinde gerilimi doruğa çıkardı.
‘TAŞ KAĞIT MAKAS’ SON BÖLÜM

“BEN BU HİKAYENİN SONUNU ÇOKTAN YAZDIM”
Ümit’un, “Ben bu hikayenin sonunu çoktan yazdım” sözleriyle Fecir’e meydan okuması ise soluksuz bir bölüm olacağının sinyallerini verdi.

‘Taş Kağıt Makas: Yaşamın Oyunu’ dizisinin yapımını MF Yapım üstlenirken; yönetmenliğini ise Yusuf Pirhasan ve Volkan Keskin üstüne alıyor.

GÜÇLÜ KADROSUYLA DİKKAT ÇEKİYOR
Dizinin oyuncu kadrosunda; Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Itimat, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal, Yüsra Geyik, Bülent Seyran, Atsız Karaduman, Aytaç Uşun, Selim Galip, Anıl Taşezen benzer biçimde başarıya ulaşmış adlar içeriyor.

‘Taş Kağıt Makas: Yaşamın Oyunu’, çarşamba akşamları yeni bölümleri ile ekrana gelmeye devam edecek.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
‘Taş Kağıt Makas’ta büyük kavuşma gerçekleşecek mi? ‘O gün geldi babam, beş senelik karanlık bitiyor’
Haberi Görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
‘Taş Kağıt Makas’ gene nefes kesti! Ümit zafere adım adım yaklaşıyor
Haberi Görüntüle

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow