Taş Kağıt Makas dizisinin yeni bölüm tanıtımı gündem oldu

Kanal D’nin, MF Yapım imzalı dizisi Taş Kağıt Makas’ın tanıtım filmimizde lüks otomobiliyle 5 kişiye çarpıp birinin de ölümüne yol açan 17 yaşındaki oğlunu ABD’ya kaçıran yazar Fiil Tok vakasına benzer bir mevzu işlendi. “KATAR’DA BİR İKİ GÜN KALACAKSINIZ, SONRA AMERİKA’YA UÇACAKSINIZ.” Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaristliğini Uğraş Güneş’in değindiği dizi Taş Kağıt Makas’ta Yeliz […]

Nisan 2, 2024 - 17:30
 0
Taş Kağıt Makas dizisinin yeni bölüm tanıtımı gündem oldu

Kanal D’nin, MF Yapım imzalı dizisi Taş Kağıt Makas’ın tanıtım filmimizde lüks otomobiliyle 5 kişiye çarpıp birinin de ölümüne yol açan 17 yaşındaki oğlunu ABD’ya kaçıran yazar Fiil Tok vakasına benzer bir mevzu işlendi.

“KATAR’DA BİR İKİ GÜN KALACAKSINIZ, SONRA AMERİKA’YA UÇACAKSINIZ.”

Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaristliğini Uğraş Güneş’in değindiği dizi Taş Kağıt Makas’ta Yeliz Akkaya’nın yaşam verdiği Meryem’in oğlu Furkan (Tabiat Karakaş) lüks aracıyla bir kuryeye çarpıyor. Meryem vakası kapatmak için Bünyamin Emirkıran’ın da (Atsız Karaduman) desteğiyle ilkin Katar’a sonrasında da ABD’ya gitmesine karar veriliyor. Avukat Harun Yakar (Ozan Itimat) ise duruma isyan ediyor. Yaşanmış olan bu olayın iyi mi sonuçlanacağı ise dizinin yeni bölümünde yanıt bulacak.


Taş Kağıt Makas dizisinin yeni bölüm tanıtımı gündem oldu


Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Itimat, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal, Aytaç Uşun ve Bülent Seyran şeklinde başarı göstermiş oyuncuları kadrosunda buluşturan “Taş Kağıt Makas: Yaşamın Oyunu” yeni kısmı ile 3 Nisan Çarşamba akşamı Kanal D’de ekrana gelecek.


Taş Kağıt Makas dizisinin yeni bölüm tanıtımı gündem oldu


Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow