'Taş Kağıt Makas' dizisinin çekimleri başladı

Hatırlamak ile unutmak arasındaki dengeyi adaletin terazisinde tartan 'Taş Kağıt Makas'ın oyuncu kadrosunda Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven ve Burak Yörük'ün yanı sıra; Hande Ataizi, Hüseyin Avni Danyal, Aytaç Uşun, Bülent Seyran, Selim Galip ve Anıl Taşezen de yer alıyor. Ekin Koç'un hipertimezi hastalığına (hipertimezi: sıradışı hafıza yeteneği) sahip olan 'Umut' karakterine hayat vereceği dizide; Serra Arıtürk 'Alev', Ozan Güven 'Harun', Burak Yörük ise 'Fecir' karakteri ile ekrana gelecek. ÜÇ İSMİN GÜÇ SAVAŞLARI ARASINDA GEÇEN HİKAYE Alev’in büyük kararlılığı, Harun’un parlak zekasının yanında içerisinde bulunduğu derin yapı ve iflah olmaz bir sosyopat olan Fecir’in güç savaşları arasında geçen hikayenin yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan otururken, senaryosunu ise Uğraş Güneş kaleme alıyor. 'Taş Kağıt Makas', yakında Kanal D’de ekrana gelecek. 'Taş Kağıt Makas'ın Fecir'i Burak Yörük: Daha önce bütün izlediklerinizi unutun!

Ocak 17, 2024 - 14:50
 0
'Taş Kağıt Makas' dizisinin çekimleri başladı

Hatırlamak ile unutmak arasındaki dengeyi adaletin terazisinde tartan 'Taş Kağıt Makas'ın oyuncu kadrosunda Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven ve Burak Yörük'ün yanı sıra; Hande Ataizi, Hüseyin Avni Danyal, Aytaç Uşun, Bülent Seyran, Selim Galip ve Anıl Taşezen de yer alıyor.

Ekin Koç'un hipertimezi hastalığına (hipertimezi: sıradışı hafıza yeteneği) sahip olan 'Umut' karakterine hayat vereceği dizide; Serra Arıtürk 'Alev', Ozan Güven 'Harun', Burak Yörük ise 'Fecir' karakteri ile ekrana gelecek.

ÜÇ İSMİN GÜÇ SAVAŞLARI ARASINDA GEÇEN HİKAYE

Alev’in büyük kararlılığı, Harun’un parlak zekasının yanında içerisinde bulunduğu derin yapı ve iflah olmaz bir sosyopat olan Fecir’in güç savaşları arasında geçen hikayenin yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan otururken, senaryosunu ise Uğraş Güneş kaleme alıyor.

'Taş Kağıt Makas', yakında Kanal D’de ekrana gelecek.

'Taş Kağıt Makas'ın Fecir'i Burak Yörük: Daha önce bütün izlediklerinizi unutun!

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow