Survivor'da ikinci eleme talibi belli oldu! Çılgına döndü

Survivor’da bu hafta ilk gitme talibi olan Özgür’ün arkasından ikinci eleme talibi da belli oldu. Kıran kırana geçen mücadelede Mavi Ekip, Kırmızı Ekip’ı yenerek dokunulmazlığın sahibi oldu. Oyunda sinir krizi geçiren Yunus Emre ise parkurun parçalarını yerinden söktü ve resmen ortalığı dağıttı. İşte Survivor’da dört gözle beklenen detaylar… Survivor’da sonlara yaklaştıkça coşku daha da artmaya […]

May 15, 2024 - 14:45
 0
Survivor'da ikinci eleme talibi belli oldu! Çılgına döndü

Survivor’da bu hafta ilk gitme talibi olan Özgür’ün arkasından ikinci eleme talibi da belli oldu. Kıran kırana geçen mücadelede Mavi Ekip, Kırmızı Ekip’ı yenerek dokunulmazlığın sahibi oldu. Oyunda sinir krizi geçiren Yunus Emre ise parkurun parçalarını yerinden söktü ve resmen ortalığı dağıttı. İşte Survivor’da dört gözle beklenen detaylar…

Survivor’da sonlara yaklaştıkça coşku daha da artmaya başladı. Mavi Ekip, müthiş mücadelede Kırmızı Ekip’ı 12-7 geçerek rahat bir nefes aldı. Özgür’ün arkasından Kırmızı Ekip’dan da bir isim eleme talibi olarak belirlendi 1-1’lik eşitlik oluştu.

YUNUS EMRE ORTALIĞI DAĞITTI

Parkurda Hilmicem’e karşı oyunu kaybeden Yunus Emre sinir krizi geçirerek ortalığı dağıttı. Parkurdaki nesneleri yerinden söküp etrafa atan Yunus Emre’ye ekip arkadaşları bağırarak sakin olmasını söylemiş oldu. Gözü dönmüş Yunus Emre etrafa eline ne geçtiyse fırlatmaya devam etti ve güçlükle sakinleşti.

“BENİM KAZMALIKLARIM YÜZÜNDEN”

Mavi Ekip’ın oyunu niçin kaybetmiş olduğu sorulan Yunus Emre “Benim kazmalıklarım yüzünden olmadı. Bir türlü kendime gelemiyorum. Tüm dostlarım oldukça güzel savaşım etti. Ogeday sakatlandı, Batuhan elinden geleni yapmış oldu fakat ben 3’te 1 yaptım. Derken gitti oyun. Yarın gelip aslanlar benzer biçimde savaşım edeceğiz ve 3. dokunulmazlığı alacağız” dedi.

“SEVENLERİMDEN DUA BEKLİYORUM”

Fena günler geçiren Avatar Atakan “Bence en mühim noktada birazcık performansım düştü. Son 10 oyundur performansım fena. Mühim olan psikolojiyi diri tutmak. Şu anda bir düşüşteyim fakat bunun da bir yükselişi olacak. Potaya girebilirim gene. Sanki tanrısal bir el bana dokunuyor ve bir şeyler olmuyor. Bir ihtimal bir nazar var bilemiyorum, sevenlerimden yakarış umuyorum” dedi.

KIRMIZI TAKIM’DAN BİR İSİM ELEME ADAYI OLDU

Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı Ekip’da en oldukça adı çıkan Aleyna 2. eleme talibi olarak belirlendi. Kısa bir konuşma icra eden Aleyna “5 düello atlattım, sıra altıncıda. Hakikaten yoruldum artık. Bu gidişat ve devamlı düellolara girmek… Son haftalarda oldukça oyuna çıkmaya başladık. Üzerine bir de dördüncü günün sonunda düello ruhsal olarak oldukça yormaya başladı. 3. eleme talibi kim olacak merak ediyorum. Savaşmaya, direnmeye, savaşım etmeye devam” dedi.

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow