SURVİVOR HABERLERİ: Survivor’da ilk finalist kim oldu? – Magazin Haberleri

Avatar Atakan, “Arenaya çıktım, kendimi de fazlaca iyi hissediyordum 4-0 oldu. Batuhan’a hiçbir şeyin daha bitmediğini söyledim. Şu sebeple 4-0’dan fazlaca geri dönüldüğünü belirttim. Batuhan da öyleki hissetmediğini söylemiş oldu. 4-4 oldu hala kendime oran olarak daha yüksek veriyorum. Seda inanılmaz bir geri gönüş yapmış oldu. Niçin burada bulunduğunu bir kez daha bana gösterdi.” dedi. […]

Haziran 11, 2024 - 07:50
 0
SURVİVOR HABERLERİ: Survivor’da ilk finalist kim oldu? – Magazin Haberleri

Avatar Atakan, “Arenaya çıktım, kendimi de fazlaca iyi hissediyordum 4-0 oldu. Batuhan’a hiçbir şeyin daha bitmediğini söyledim. Şu sebeple 4-0’dan fazlaca geri dönüldüğünü belirttim. Batuhan da öyleki hissetmediğini söylemiş oldu. 4-4 oldu hala kendime oran olarak daha yüksek veriyorum. Seda inanılmaz bir geri gönüş yapmış oldu. Niçin burada bulunduğunu bir kez daha bana gösterdi.” dedi.
Seda Ocak, “Bir an da bu şekilde vaka 4-0’a ulaşınca Ogeday’la konuştuk ve bir tek atışı çözmeye oynayarak ikinci tura hazırlık yapmam icap ettiğini söyledim. O kolaylıkla oynadım. Bundan önceki haftaya bakılırsa fena atıyordum. Sonrasında Ogeday’ın söylediğini dinlemediğimi dinliyormuş şeklinde yaptığımı fark ettim. Ogeday’ın söylediğini dinleyince aniden sayılar geldi. Hakkaten mucize gibiydi. Talih da yanımdayı herhalde.” şeklinde konuştu.

‘BİR TÜRLÜ OLMUYOR’
Nefise Karatay, “Bir türlü o kolyeyi alamıyorum. Devamlı final oynuyorum fakat bir türlü olmuyor. Rakiplerimin hepsi birbirinden kuvvetli. Elimden geleni yapıyorum fakat bir yerde tıkanıyorum. Geçen haftaya baktığımızda bir ihtimal ilk oyunda düellonun yorgunluğu vardı fakat iki de alabilirim diyordum. Ogeday faktörü vardı önümde ve Ogeday kolyeyi aldı. Ümit ederim bugün oyun bana bakabilir” ifadelerini kullandı.

‘ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM’
Batuhan Karacakaya, “Aslolan oyunlar bu ikisi. Bunu kazanmak için sanki asla kazanmamışcasına elimden geleni yapacağım. Hakkımızda hayırlısı olsun” dedi.

‘SAVAŞACAĞIM’
Hedeflerini aşama aşama belirlediğini söyleyen Ogeday Girişken şu ifadeleri kullandı:

Güzel işler başardık fakat şu an bunu taçlandırmak istiyorsam bilhassa bu ilk oyunu almak güzel olur. Alamazsam ikincisi için savaşacağım. Şu sebeple yarı finali isterim fakat yarı finalle de bitmiyor iş. Hedeflerimi hep basamak olarak koydum, bu da benim için bir basamak. Şu sebeple hedefi direkt şampiyonluğa koyduğun vakit yolda ayağın tökezlediğinde hayal kırıklığı daha kolay oluyor. İstanbul biletini kazanmak benim için bir basamaktı, şimdi ikinci basamaktayım. İnşallah bugün elim meblağ ve atışlarda başarıya ulaşmış olurum.

İLK FİNALİST BATUHAN
Survivor All Yıldız’da yarışma sonunda Avatar Atakan’a karşı galip gelen Batuhan Karacakaya ilk finalist oldu.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Survivor Nagihan’dan Yunus Emre hakkında çarpıcı iddia! ‘Darp etti beni’
Haberi Görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Survivor Turabi Çamkıran: Konseyde Acun Ilıcalı’nın adını yazdığımdan beri gün yüzü göremedim!
Haberi Görüntüle

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow