‘Şöhret gömlekten ateş’ – Son Dakika Magazin Haberleri

* Şöhret oldukca büyük bir alevden gömlek. Ben aklımı iyi mi yitirmeden, sağ salim buralara kadar gelebildim, düşündükçe şaşırıyorum. * Averaj bir Türk ailesinin çocuğuyum. Babam benim şöhretimle oldukca eziyet çekti, o elalem ne dercilerle oldukca uğraştık. Oldukça namuslu işimi gücümü yapıyorum diyemedim. Üzerime atılan her şeyin tortusu kalırdı. * İlk evimi 17 yaşımda aldım. […]

Nisan 19, 2024 - 16:10
 0
‘Şöhret gömlekten ateş’ – Son Dakika Magazin Haberleri

* Şöhret oldukca büyük bir alevden gömlek. Ben aklımı iyi mi yitirmeden, sağ salim buralara kadar gelebildim, düşündükçe şaşırıyorum.
* Averaj bir Türk ailesinin çocuğuyum. Babam benim şöhretimle oldukca eziyet çekti, o elalem ne dercilerle oldukca uğraştık. Oldukça namuslu işimi gücümü yapıyorum diyemedim. Üzerime atılan her şeyin tortusu kalırdı.
* İlk evimi 17 yaşımda aldım. Arkadaşlarımın giysilerini üzerimde yıpranana kadar giyip para biriktirdim. Bankadan kredi çektim, küçücük 30 metrekarelik bir ev aldım.
* Özgü Namal’la benzer zamanlarda sektöre girdik. Aynı reklam seçmelerine giderdik. Özgü ‘Seni gördüğüm süre moralim bozuluyor zira sen seçiliyorsun’ diyordu.
* Çocuklarımı şımartmıyorum. Benim şeklinde zorlanarak bir şeyleri elde etsinler. Sare bir kıyafetini satmadan ötekini almıyor, ikinci el giysiyle büyüdüler.

‘SETTE ÇAY TAŞIDIM’

* Vizontele Tuuba’nın içinde olmak çok önemli bir şey. Bir şeyler yapıyordum fakat yılmıştım, azıcık para kazanıyordum. Dev gibi İstanbul’da otobüslerdeydim, üç araç değiştiriyordum. Tam vazgeçiyordum ki Yılmaz Erdoğan ‘Sen dur ben film yapıyorum’ dedi. Sette Demet ablalara çay götürüyordum.

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow