Sinan Akçıl ‘kazaya niçin oldu’ haberlerine ağır sözler söyledi! ‘Ben kralı gelse kimseden kaçmam’ – Magazin Haberleri

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Havalimanı’nda görüntülenen Sinan Akçıl, eski sevgilisi Müjde Uzman hakkında yapmış olduğu açıklamalarla gündem olmuştu. Akçıl, ‘Zannetmiyorum, tükenmez ya. Tükense bende tükenirdi… Beni atlattı şu demek oluyor ki!’ ifadeleriyle adından söz ettirmişti. GÖRÜNTÜLER GÜNDEM OLDU Meşhur müzisyen Sinan Akçıl, son olarak konser için İzmir’e gitti. Fanatiklerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan isim, karşıdan karşıya geçerken […]

May 27, 2024 - 16:05
 0
Sinan Akçıl ‘kazaya niçin oldu’ haberlerine ağır sözler söyledi! ‘Ben kralı gelse kimseden kaçmam’ – Magazin Haberleri

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Havalimanı’nda görüntülenen Sinan Akçıl, eski sevgilisi Müjde Uzman hakkında yapmış olduğu açıklamalarla gündem olmuştu.
Akçıl, ‘Zannetmiyorum, tükenmez ya. Tükense bende tükenirdi… Beni atlattı şu demek oluyor ki!’ ifadeleriyle adından söz ettirmişti.

GÖRÜNTÜLER GÜNDEM OLDU
Meşhur müzisyen Sinan Akçıl, son olarak konser için İzmir’e gitti. Fanatiklerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan isim, karşıdan karşıya geçerken kazaya sebep oldu. Vatandaşlardan birinin o anları kameraya almasıyla, görüntüler viral oldu.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sinan Akçıl’dan eski sevgilisi Müjde Uzman’a vaka gönderme! ‘Tükense bende tükenirdi’
Haberi Görüntüle

ZİNCİRLEME KAZA
Müzisyen, bir arkadaşıyla ışıkların olmadığı yerde karşıdan karşıya geçmeye çalıştı. Akçıl, sağ solu denetim etmeden yola fırlayınca bir kamyon şoförü de ani fren yapmak mecburiyetinde bırakıldı. Bunun sonucunda kamyonun arkasındaki otomobil de duramadı ve önündeki araca çarptı.

Akçıl’ın kazaya aldırış etmemesi dikkat çekti. Sinirlenen sürücülerden biri ise şarkıcının üstüne yürümeye çalışınca, arkadaşı tarafınca sakinleştirildi. Müzisyen ve vatandaşların o anları da Fenomenlere Dair Her Şey hesabından gösterildi.

AÇIKLAMA YAPTI
Görüntülerin yayılmasıyla eleştirilerin hedefi olan meşhur isim, toplumsal medya hesabından yapmış olduğu açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Birkaç tam gerizekalı ‘umursamadı kazayı’ demiş. Gördüm, duydum. Kazaya ben sebep olmadım. Kız talebe yurdu ‘Sinan lütfen yanımıza gel’ diye oldukça bağırdığı için onları kırmamak için yanlarına uğradım. Yürüdüğüm yer konser alanı şu demek oluyor ki orası konser alan. Kamyon şoförü kardeşimi tuttum gel yanıma dedim, ‘abi ben seni seviyorum’ dedi. Ben de ihtiyaç duyulan her neyse yapalım dedim. Yarın ofiste buluşulacak. Muhteşem bir konserdi, teşekkürler İzmir’im. Hayatım süresince kimseden kaçmadım kralı gelse ki gelmiştir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Burcu Kıratlı’dan Sinan Akçıl açıklaması! ‘Onu yemeye başladım’
Haberi Görüntüle

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow