Sessiz sedasız boşanmışlardı! İhanet açıklaması geldi

Müzisyen Nihat Doğan, ortalama bir senedir beraber olduğu İranlı hayranıyla sessiz sedasız yaşamını birleştirmişti. Evlendikten bir süre sonrasında Badıkan isminde 15 aylık bir evlatları olan çift ayrılık sonucu almıştı. Şimdi ise Nihan Doğan’ın eşi Arzu Doğan’dan ihanet açıklaması geldi. Yapmış olduğu açıklamalar ve sık sık hususi yaşamı ile magazin manşetlerinde yerini alan Nihat Doğan, İranlı […]

May 15, 2024 - 17:00
 0
Sessiz sedasız boşanmışlardı! İhanet açıklaması geldi

Müzisyen Nihat Doğan, ortalama bir senedir beraber olduğu İranlı hayranıyla sessiz sedasız yaşamını birleştirmişti. Evlendikten bir süre sonrasında Badıkan isminde 15 aylık bir evlatları olan çift ayrılık sonucu almıştı. Şimdi ise Nihan Doğan’ın eşi Arzu Doğan’dan ihanet açıklaması geldi.

Yapmış olduğu açıklamalar ve sık sık hususi yaşamı ile magazin manşetlerinde yerini alan Nihat Doğan, İranlı hayranı Arzu ile ağustos ayında sürpriz bir kararla nikah masasına oturdu.

Evlilikten bir süre sonrasında İranlı eşinin hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Bir evlat sahibi olacakları müjdesini alan çift, adam olacağını öğrendikleri çocuklarına koyacakları adı de belirlediler.

Eşinin hamileliğinden dolayı mütevazi bir düğünle evlenen Doğan, 13 Ocak’ta baba oldu. Instagram hesabından oğlu ve eşiyle verdiği pozları paylaşarak müjdeli haberi duyuran Nihat Doğan, “Bu dünyada en oldukça istediğim şey evlat sahibi olmaktı.”

“Oldukça şükür 13 Ocak’ta Oğlum Badıkan dünyaya geldi. Rabbime şükürler olsun. Bana dünyanın en güzel hediyesini veren canım eşim Arezoo ya da teşekkürler olsun. Hoşgeldin” ifadelerini kullanmıştı.

Geçtiğimiz haftalarda ise ‘Aramızda Kalmasın’ın haberine gore; ilişkilerini kameralardan uzak yaşamayı yeğleyen çift, bir süredir sorun yaşamış olduğu ve sorunları çözemeyince boşanma sonucu aldı.

Evlerini ayıran Nihat Doğan ve Arzu Hanım’ın, nafaka ve tazminat mevzusunda antak kalma sağlamış olduğu öne sürüldü. İddiaya gore; Doğan, eşi ve oğlunun oturması için bir evin tapusunu verdi.

Şimdi ise şaşırtan bir izahat geldi. Arzu Doğan, toplumsal medya hesabında yapmış olduğu açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Evet dostlar, ayrılma nedenimiz budur: 4 yıl bir ilişkimiz oldu, 2 yıl sevgiliydik…

Nihat Doğan hep çocuk istedi, sonrasında evlenmeye karar verdik. Evlendikten sonrasında oldukça şey ortaya çıkmaya başladı. Yuvamı kurtarmak için devamlı kendimi kandırıyordum fakat bir süre sonrasında birçok şeyden şüphelenmeye başladım.

Eşimin telefonunu alıp araştırmaya başladım. Asla beklemediğim şeyler gördüm. Birçok hanımla ilişkisi var. Ve bu ilişkiyi sonlandırmaya karar verdim.”

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow