Serenay Sarıkaya'nın oy kullanma kombini gündem oldu! Saatinin fiyatı dudak uçuklattı

İstanbul’da 31 Mart 2024 Yerel İdareler Genel Seçimi’nde oy kullanma işlemi saat 08.00 itibariyle başlamıştı. Meşhur oyuncu Serenay Sarıkaya da oy kullanmaya Adana Demirspor formasıyla geldi. Meşhur oyuncunun taktığı saatin fiyatı ise dudak uçulattı. Türkiye’de ortalama 61 milyon seçmen, mahalli yöneticilerini seçmek için 31 Mart’ta sandık başına gitti. 81 il, 973 ilçe ve 390 belde […]

Nisan 2, 2024 - 11:10
 0
Serenay Sarıkaya'nın oy kullanma kombini gündem oldu! Saatinin fiyatı dudak uçuklattı

İstanbul’da 31 Mart 2024 Yerel İdareler Genel Seçimi’nde oy kullanma işlemi saat 08.00 itibariyle başlamıştı. Meşhur oyuncu Serenay Sarıkaya da oy kullanmaya Adana Demirspor formasıyla geldi. Meşhur oyuncunun taktığı saatin fiyatı ise dudak uçulattı.

Türkiye’de ortalama 61 milyon seçmen, mahalli yöneticilerini seçmek için 31 Mart’ta sandık başına gitti. 81 il, 973 ilçe ve 390 belde belediye başkanı ile 50 bin 336 muhtarın belirleneceği seçimlerde, il genel meclisi üyeliği ve belediye meclis üyeliği seçimleri de yapılmış oldu.

Sanat dünyasının birbirinden ünlü adları de mahalli seçimler için sandığa gitti. Vatandaşlık görevini yaparken görüntülenen ünlülerden biri de, Serenay Sarıkaya oldu.

OY VERMEYE ADANA DEMİRSPOR FORMASIYLA GELDİ

Güzel oyuncu, Beşiktaş’ta bulunan Tevfik Fikret İlkokulu’nda 1069 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Sarıkaya’nın oy vermeye Süper Lig ekibi Adana Demirspor formasıyla gelmesi de dikkat çekti.

Oy kullanma işlemi sonrası basın mensuplarına konuşan Sarıkaya, “Hayırlısı olsun. Vatandaşlık görevimizi yerine getirdik. İnşallah tamamımız için iyi olan olsun” dedi.

“HEDİYE EDİLMİŞTİ”

Adana Demirspor forması giymesi ile ilgili de ünlü isim, “Bunu ‘Aile’ dizisinde bütün ekibe ismimizin yazılı olduğu şekilde armağan etmişlerdi. İlk kez bugün giydim” ifadelerini kullandı.

Serenay Sarıkaya’nın formasıyla beraber taktığı saat ise toplumsal medyada çok konuşuldu. Başarıya ulaşmış oyuncunun yüzü olduğu ünlü bir markaya ilişkin, 800 bin TL tutarındaki saatine yorum yağdı.

İŞTE O YORUMLAR

– Parası var ki takıyor!

– Hiç kıskanmadım…

– Forma aşırı yakışmış fakat saat ve gözlük olmamış.

– İstediği yerde takar, bizlere ne?

– Yakışır sana Serenay…

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow