Seray Sever, Bülent Ersoy ile karesini yayınladı! ‘Bir fıstık Diva yakaladım’ – Magazin Haberleri

Meşhur sunucu- oyuncu Seray Sever, ‘Manda Yuvası’ filminin setinde tanışıp aşka düştüğü Eray Sünbül ile 2018 senesinde dünyaevine girmişti. Seray Sever ile Eray Sünbül çifti, mutluluklarını geçtiğimiz 2023 senesinde Sofia ve Alya adlarını verdikleri ikizlerini kızlarıyla taçlandırmıştı.   Bir süredir ekranlardan uzak ve ikizleriyle zaman geçirdiği bir yaşam devam eden Seray Sever, ‘Dünya Güzellerim’ programı […]

Haziran 11, 2024 - 14:20
 0
Seray Sever, Bülent Ersoy ile karesini yayınladı! ‘Bir fıstık Diva yakaladım’ – Magazin Haberleri

Meşhur sunucu- oyuncu Seray Sever, ‘Manda Yuvası’ filminin setinde tanışıp aşka düştüğü Eray Sünbül ile 2018 senesinde dünyaevine girmişti.
Seray Sever ile Eray Sünbül çifti, mutluluklarını geçtiğimiz 2023 senesinde Sofia ve Alya adlarını verdikleri ikizlerini kızlarıyla taçlandırmıştı.
 

Bir süredir ekranlardan uzak ve ikizleriyle zaman geçirdiği bir yaşam devam eden Seray Sever, ‘Dünya Güzellerim’ programı ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
Sever, önceki gün 72 yaşına giren müzisyen Bülent Ersoy’un doğum gününü toplumsal medya hesabından kutladı.

“MUTLU YILLAR DİVA’M”
Seray Sever, en önce Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve Banu Alkan’ın beraber olduğu bir fotoğrafı paylaşıp; “Mutlu seneler Diva’m” notunu düştü.

“FISTIK”
Sever daha sonraki paylaşımında ise kendisinin ve Bülent Ersoy’un olduğu bir kareyi paylaşıp; “Bir fıstık Diva yakaladım” ifadelerini kullandı.

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow