Saba Tümer'e konuk olan Acun Ilıcalı'dan samimi açıklamalar

Türkiye’nin ‘Kadın kahkaha’ olarak tanımış olduğu Saba Tümer, YouTube kanalında çeyrek asırlık dostu Acun Ilıcalı’yı konuk etti. Ocak 2022’de Championship ekibi Hull City’yi satın alan Ilıcalı, Premier Lig’e yükselme hedefini esprili bir üslupla söyledi. Hull City, Championship’te bir maç eksiğiyle 9’uncu sırada bulunuyor. İngiltere Championship’te mücadele eden Hull City’nin sahibi Acun Ilıcalı, “Saba Tümer’le” programının […]

Nisan 2, 2024 - 14:25
 0
Saba Tümer'e konuk olan Acun Ilıcalı'dan samimi açıklamalar

Türkiye’nin ‘Kadın kahkaha’ olarak tanımış olduğu Saba Tümer, YouTube kanalında çeyrek asırlık dostu Acun Ilıcalı’yı konuk etti. Ocak 2022’de Championship ekibi Hull City’yi satın alan Ilıcalı, Premier Lig’e yükselme hedefini esprili bir üslupla söyledi. Hull City, Championship’te bir maç eksiğiyle 9’uncu sırada bulunuyor.

İngiltere Championship’te mücadele eden Hull City’nin sahibi Acun Ilıcalı, “Saba Tümer’le” programının ilk bölümünde samimi açıklamalarda bulunmuş oldu.

54 yaşındaki yapımcı, sunucu Saba Tümer’in “Senin şeklinde muhabirlikten başlayıp, kendi programını yapmış olup, kanal sahibi olup sonrasında bir futbol takımının sahibi olan dünyada başka biri var mı?” sorusunu cevapladı.

“SENİ HAYATTA TANIMAM”

Başarı hikayeleri çok var fakat bilgilerime göre muhabirlikten başlayıp, kanal sahibi olan yok. Şimdiden söyleyeyim Hull City, Premier Lig’e çıkarsa; seni hayatta tanımam. Oradan sonrasında Prens William’la falan dost olurum.

“DÜŞÜNSENE BUCKINGHAM SARAYI’NDA ÇAYA GİDİYORUZ”

Acun Ilıcalı’nın esprili cevabı üzerine Tümer, “Salon kadınıyım, beni de yanına alabilirsin. Düşünsene seninle Buckingham Sarayı’na çaya gidiyoruz. İngiltere’nin de benim kahkahamı duyması lazım” diyerek güldürdü.

“YENİ BİR BAŞARI HİKAYESİ YAZMAK İÇİN TAKIM ALDIM”

Futbol kulübü almak nereden aklına geldi?” sorusu üzerine ise Ilıcalı, “TV’de her işimiz başarı göstermiş oldu Tanrı’a şükür. Yeni bir hikayeye sıfırdan başlamam gerekiyordu. Futbol takımını yeni bir başarı hikayesi yazmak için aldım” şeklinde konuştu.

“BAŞARI HİKAYELERİMDE HEP BATMA VAR”

TV8 kanalının sahibi, “Hayallerinin ötesinde bir başarıya mı ulaştın?” sorusuna da cevap verdi.

Muhabirken en fazla müdür olmayı düşünüp hayal kuruyordum. Ben sana hiç kimseye anlatmadığım bölümü anlatayım. Hep anlatıyorum yaa yoldan geçerken Show TV’ye girdik diye, üç ay sonrasında kovulduk. Biz kanala yetişmen maaşıyla girmiştik. Ekonomik bir kararla stajyerleri işten çıkartın dediler, kovulduk. Sonrasında yeniden başladım. Başarı hikayelerinin önünde hep batma var.

 

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow