Russell Crowe'un eski halinden eser yok! Yıllar sonra sakallarını kesti

2000 yapımı Gladyatör ile 'En İyi Erkek Oyuncu' Oscar'ını kazanan Russell Crowe, oyunculuk kariyeri dışında fiziksel görünümündeki büyük değişimle de gündeme geliyordu. Yeni Zelandalı oyuncu, bu kez hayranlarının karşısına bir sürprizle çıktı. Sydney'de yaşayan Russell Crowe, son haliyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Beş yıldır uzattığı sakallarına veda eden dünyaca ünlü aktör, X hesabından fotoğraf paylaşmayı ihmal etmedi. Russell Crowe: İngiltere'de kafası kesilerek idam edilen son kişinin soyundan geliyorum! "AKTÖR HAZIRLANIYOR" Yaşlı ve yorgun görüntüsüyle eski günlerini aratan Crowe, sakalsız haliyle adeta bambaşka biri oldu. "Aktör hazırlanıyor. 2019'dan beri ilk tıraş" mesajını yazan 59 yaşındaki oyuncuya, takipçileri yorum ve beğeni yağdırdı. "ZAMANI GELMİŞTİ" Ödüllü aktör; "Vay be, 20 yaş daha genç görünüyorsun!", "Bütün o saçların/sakalların arkasında saklanan güzel bir yüzün var", "Müthiş bir aktörsün", "Anında 20 yaş daha genç", "Artık zamanı gelmişti," "Tekrar hoş geldin güzel yüz", "Harika görünüyorsun" ve "Yakışıklı yüzünü saklamamalısın" şeklindeki övgü dolu yorumlar aldı. Yılmaz Erdoğan'dan 'Organize İşler' açıklaması ve Russell Crowe itirafı!

Şubat 21, 2024 - 17:45
 0
Russell Crowe'un eski halinden eser yok! Yıllar sonra sakallarını kesti

2000 yapımı Gladyatör ile 'En İyi Erkek Oyuncu' Oscar'ını kazanan Russell Crowe, oyunculuk kariyeri dışında fiziksel görünümündeki büyük değişimle de gündeme geliyordu. Yeni Zelandalı oyuncu, bu kez hayranlarının karşısına bir sürprizle çıktı.

Sydney'de yaşayan Russell Crowe, son haliyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Beş yıldır uzattığı sakallarına veda eden dünyaca ünlü aktör, X hesabından fotoğraf paylaşmayı ihmal etmedi.

Russell Crowe: İngiltere'de kafası kesilerek idam edilen son kişinin soyundan geliyorum!

"AKTÖR HAZIRLANIYOR"

Yaşlı ve yorgun görüntüsüyle eski günlerini aratan Crowe, sakalsız haliyle adeta bambaşka biri oldu. "Aktör hazırlanıyor. 2019'dan beri ilk tıraş" mesajını yazan 59 yaşındaki oyuncuya, takipçileri yorum ve beğeni yağdırdı.

"ZAMANI GELMİŞTİ"

Ödüllü aktör; "Vay be, 20 yaş daha genç görünüyorsun!", "Bütün o saçların/sakalların arkasında saklanan güzel bir yüzün var", "Müthiş bir aktörsün", "Anında 20 yaş daha genç", "Artık zamanı gelmişti," "Tekrar hoş geldin güzel yüz", "Harika görünüyorsun" ve "Yakışıklı yüzünü saklamamalısın" şeklindeki övgü dolu yorumlar aldı.

Yılmaz Erdoğan'dan 'Organize İşler' açıklaması ve Russell Crowe itirafı!

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow