Parasını verdiği halde şarkı alamadığını belirtmişti! Aylin Coşkun canlı yayında açıkladı

Bir süredir ortalarda görünmeyen Aylin Coşkun, 15 yıl flört ettikten sonra nikâh masasına oturduğu Volkan Aslan ile geçtiğimiz ekim ayında Nişantaşı'nda el ele objektiflere yansımış, meslektaşı Sinan Akçıl'ı hedef almıştı. "PARAMIN ÜSTÜNE YATTI" Akçıl'a para verdiğini ancak karşılığında henüz şarkı sözü alamadığını belirtan ünlü isim, "Sinan'a para verdim, üstünden çok zaman geçti. Şarkı hâlâ ortada yok. Bir de paramın üstüne yattı. Parayı harcadıktan sonra şarkıyı vermek istemez tabii" sözleriyle gündem olmuştu. "SEVGİLİLERİNDEN ALDIKLARINI ÖDESİN" Daha sonra ünlü müzisyene çarpıcı bir göndermede bulunan Coşkun, "Borcunu ödemedi hâlâ, borcu baki. Hiç sesi çıkmadı. Sevgililerinden aldıklarını ödesin, benimkine sıra gelir. Bana verdiği şarkılar çok kötüydü. Sinan'ın yaptığı şarkıları beğenmiyorum. Bu haberler çıktığında arayıp, 'Ya Aylincim unuttum senin şarkını, gel yapalım?' dese daha şık olurdu. Hiç aramadı bile. Artık bu saatten sonra tenezzül edip, ondan ne para ne de şarkı alırım" ifadelerini kullanmıştı. Evrim Akın, Aylin Coşkun'un 4 katlı lüks villasına konuk oldu! CANLI YAYINDA ÇOK KONUŞULACAK SÖZLER Aylin Coşkun, bugün TV8'de ekranlara gelen 'Aramızda Kalmasın' programına konuk oldu. "Müzik dünyasında bazı dolandırıcılar var. Birkaç yıl önce şarkı yapacaklar diye 10 bin dolar verdim, şarkı yapmadıkları gibi pişkin pişkin dolaşıyorlar" çıkışı hatırlatılan 48 yaşındaki şarkıcı, bu kez canlı yayında çarpıcı açıklamalara imza attı."BUNUN ADI DOLANDIRICILIK" Alıntı Metni "KABUL ETTİ AMA ARAYIP SORMADI" Sunucu Müge Dağıstanlı'nın "Bu isim Sinan Akçıl mı?" sorusuna Aylin Coşkun, "Sinan zaten vermedi. Kendisini de seviyorum bu arada. Üstüne yattı (gülerek). Diyalog kopukluğumuz oldu. O da kabul etti, 'Aylin'i üzmüşüz, hallederiz' dedi. Halletmedi, arayıp sormadı" yanıtını verdi. Aylin Coşkun zorlu süreci anlattı! 'İki ev parası yedim'

Şubat 12, 2024 - 14:45
 0
Parasını verdiği halde şarkı alamadığını belirtmişti! Aylin Coşkun canlı yayında açıkladı

Bir süredir ortalarda görünmeyen Aylin Coşkun, 15 yıl flört ettikten sonra nikâh masasına oturduğu Volkan Aslan ile geçtiğimiz ekim ayında Nişantaşı'nda el ele objektiflere yansımış, meslektaşı Sinan Akçıl'ı hedef almıştı.

"PARAMIN ÜSTÜNE YATTI"

Akçıl'a para verdiğini ancak karşılığında henüz şarkı sözü alamadığını belirtan ünlü isim, "Sinan'a para verdim, üstünden çok zaman geçti. Şarkı hâlâ ortada yok. Bir de paramın üstüne yattı. Parayı harcadıktan sonra şarkıyı vermek istemez tabii" sözleriyle gündem olmuştu.

"SEVGİLİLERİNDEN ALDIKLARINI ÖDESİN"

Daha sonra ünlü müzisyene çarpıcı bir göndermede bulunan Coşkun, "Borcunu ödemedi hâlâ, borcu baki. Hiç sesi çıkmadı. Sevgililerinden aldıklarını ödesin, benimkine sıra gelir. Bana verdiği şarkılar çok kötüydü. Sinan'ın yaptığı şarkıları beğenmiyorum. Bu haberler çıktığında arayıp, 'Ya Aylincim unuttum senin şarkını, gel yapalım?' dese daha şık olurdu. Hiç aramadı bile. Artık bu saatten sonra tenezzül edip, ondan ne para ne de şarkı alırım" ifadelerini kullanmıştı.

Evrim Akın, Aylin Coşkun'un 4 katlı lüks villasına konuk oldu!

CANLI YAYINDA ÇOK KONUŞULACAK SÖZLER

Aylin Coşkun, bugün TV8'de ekranlara gelen 'Aramızda Kalmasın' programına konuk oldu. "Müzik dünyasında bazı dolandırıcılar var. Birkaç yıl önce şarkı yapacaklar diye 10 bin dolar verdim, şarkı yapmadıkları gibi pişkin pişkin dolaşıyorlar" çıkışı hatırlatılan 48 yaşındaki şarkıcı, bu kez canlı yayında çarpıcı açıklamalara imza attı.

"BUNUN ADI DOLANDIRICILIK"

Alıntı Metni

"KABUL ETTİ AMA ARAYIP SORMADI"

Sunucu Müge Dağıstanlı'nın "Bu isim Sinan Akçıl mı?" sorusuna Aylin Coşkun, "Sinan zaten vermedi. Kendisini de seviyorum bu arada. Üstüne yattı (gülerek). Diyalog kopukluğumuz oldu. O da kabul etti, 'Aylin'i üzmüşüz, hallederiz' dedi. Halletmedi, arayıp sormadı" yanıtını verdi.

Aylin Coşkun zorlu süreci anlattı! 'İki ev parası yedim'

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow