O.J. Simpson'dan acı haber geldi

80’li yıllarda Amerikan futbolunun yıldızıyken eşi Nicole ve arkadaşı Ron Goldman’ı öldürmekle yargılanıp sonrasında beraat eden O.J. Simpson, kansere yenik düştü. Eski eşi Nicole Brown Simpson’ı ve onun adam arkadaşını öldürdüğü suçlamasıyla yargılandığı seneler süren davada beraat eden eski Amerikan futbolcusu ve aktör Orenthal James Simpson, yaşamını yitirdi. Ailesi, O.J.’in resmi X (Twitter) hesabından yaptıkları […]

Nisan 13, 2024 - 00:15
 0
O.J. Simpson'dan acı haber geldi

80’li yıllarda Amerikan futbolunun yıldızıyken eşi Nicole ve arkadaşı Ron Goldman’ı öldürmekle yargılanıp sonrasında beraat eden O.J. Simpson, kansere yenik düştü.

Eski eşi Nicole Brown Simpson’ı ve onun adam arkadaşını öldürdüğü suçlamasıyla yargılandığı seneler süren davada beraat eden eski Amerikan futbolcusu ve aktör Orenthal James Simpson, yaşamını yitirdi. Ailesi, O.J.’in resmi X (Twitter) hesabından yaptıkları açıklamada şu ifadeleri kullandı: 10 Nisan’da babamız Orenthal James Simpson kanserle olan savaşına yenik düştü. Etrafı çocukları ve torunlarıyla çevriliydi. Bu zor günlerde ailesi sizden mahremiyet isteklerine saygı göstermenizi rica ediyor.

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow