'O defteri kapattım' demişti! Edvina Sponza ile İbrahim Kutluay barıştı

Yaklaşık dört ay önce bir kuaförde karşılaşarak kavga eden ve ilişkilerini noktalayan Edvina Sponza ve İbrahim Kutluay, olay sonrası bir araya gelmemişti. "O ŞAHISLA İŞİM OLMAZ" Eski basketbolcu ile kesin olarak ayrıldıklarını söyleyen Sponza, "Benim o şahısla işim olmaz. Barışma yok. Ben o defteri kapattım ve bir daha da açmamaya karar verdim" açıklamasını yapmıştı. Demet Şener'den yıllar sonra gelen Demet Akalın itirafı! 'Olaylar anlatıldığı gibi değil' AŞK YENİDEN 'Ayrılık' ve 'barışma' haberleriyle sıkça adlarından söz ettiren ikili, aylar sonra aralarındaki buzları yeniden eritti. İbrahim Kutlay ile Edvina Sponza, Bebek Parkı'nda köpeklerle oyun oynadı. BEBEK'TE KEYİFLİ ANLAR İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza, basına görüntü vermemek için sabah 09.00'da köpek gezdirmeye çıksa da bu çabalarında başarılı olamadı.İkilinin keyifli anları objektiflere böyle yansıdı. BİRBİRLERİNDEN UZAKLAŞTILAR! Kutluay ve Sponza bir kez daha özel hayatlarıyla magazin gündemine geldi. Basın mensuplarının kendilerini çektiğini fark eden çift, birbirlerinden uzaklaşmayı tercih etti. Edvina Sponza köpeğiyle fotoğrafına gelen yoruma kayıtsız kalamadı

Şubat 12, 2024 - 11:45
 0
'O defteri kapattım' demişti! Edvina Sponza ile İbrahim Kutluay barıştı

Yaklaşık dört ay önce bir kuaförde karşılaşarak kavga eden ve ilişkilerini noktalayan Edvina Sponza ve İbrahim Kutluay, olay sonrası bir araya gelmemişti.

"O ŞAHISLA İŞİM OLMAZ"

Eski basketbolcu ile kesin olarak ayrıldıklarını söyleyen Sponza, "Benim o şahısla işim olmaz. Barışma yok. Ben o defteri kapattım ve bir daha da açmamaya karar verdim" açıklamasını yapmıştı.

Demet Şener'den yıllar sonra gelen Demet Akalın itirafı! 'Olaylar anlatıldığı gibi değil'

AŞK YENİDEN

'Ayrılık' ve 'barışma' haberleriyle sıkça adlarından söz ettiren ikili, aylar sonra aralarındaki buzları yeniden eritti. İbrahim Kutlay ile Edvina Sponza, Bebek Parkı'nda köpeklerle oyun oynadı.

BEBEK'TE KEYİFLİ ANLAR

İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza, basına görüntü vermemek için sabah 09.00'da köpek gezdirmeye çıksa da bu çabalarında başarılı olamadı.İkilinin keyifli anları objektiflere böyle yansıdı.

BİRBİRLERİNDEN UZAKLAŞTILAR!

Kutluay ve Sponza bir kez daha özel hayatlarıyla magazin gündemine geldi. Basın mensuplarının kendilerini çektiğini fark eden çift, birbirlerinden uzaklaşmayı tercih etti.

Edvina Sponza köpeğiyle fotoğrafına gelen yoruma kayıtsız kalamadı

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow