Murat Ceylan’la aşk haberleri çıkmıştı! Dilara Aksüyek mevzuya açıklık getirdi – Magazin Haberleri

Meşhur oyuncu Dilara Aksüyek ile Survivor’ın sunucusu Murat Ceylan geçtiğimiz yıl Cihangir’de bir mekanda objektiflere takılmıştı. Kameraları görünce ürkü olan ikili, “Sevgili değiliz” diyerek yanlış bir şey yazılmaması için gazetecilere ricada bulunmuştu. “BİZ SADECE ARKADAŞIZ” Flaşlar patlayınca ürkü olan Aksüyek şu açıklamayı yapmıştı: Dostlar yanlış bir anlaşılma var. Biz oldukça iyi iki arkadaşız, […]

Haziran 11, 2024 - 15:05
 0
Murat Ceylan’la aşk haberleri çıkmıştı! Dilara Aksüyek mevzuya açıklık getirdi – Magazin Haberleri

Meşhur oyuncu Dilara Aksüyek ile Survivor’ın sunucusu Murat Ceylan geçtiğimiz yıl Cihangir’de bir mekanda objektiflere takılmıştı.
Kameraları görünce ürkü olan ikili, “Sevgili değiliz” diyerek yanlış bir şey yazılmaması için gazetecilere ricada bulunmuştu.

“BİZ SADECE ARKADAŞIZ”
Flaşlar patlayınca ürkü olan Aksüyek şu açıklamayı yapmıştı:

Dostlar yanlış bir anlaşılma var. Biz oldukça iyi iki arkadaşız, sevgili değiliz. Lütfen yanlış bir anlaşılma olmasın, yanlış da yazılmasın rica ediyoruz. Güzel güzel söyleşi ediyorduk, beni de oldukça güldürüyordu; ta ki siz gelene kadar… Biz yalnız arkadaşız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Dilara Aksüyek’in yeni sevgilisi futbolcu çıktı! Yaş farkı dikkat çekti
Haberi Görüntüle

“GÜZEL ŞEYLER YAZIN”
Ceylan ise, “Dostlar güzel güzel söyleşi ediyorduk siz gelene kadar, güzel şeyler yazın” demekle yetinmişti.

“YALNIZLIĞIM VE BEN”
Dilara Aksüyek, önceki akşam Bebek’te objektiflere yansıdı. Senaryo okuduğunu söyleyen oyuncu, “Heyecanlandığım bir şey olursa eylülde ekranda olmak isterim” dedi.
Aşk hayatıyla ilgili sorulara Aksüyek, “Yalnızlığım ve ben. Murat Ceylan’la aşk haberleri çıktı. Yakın dostum. ‘Aşk diye’ yazılan fotoğrafı buzdolabımın üstüne koydum” dedi.

“ÖZEL FORMÜLÜM YOK”
Fit haliyle hep dikkat çeken Aksüyek, “Hususi formülüm yok. Disiplinli spor yapıyorum. Tatilde dostlarımla Alaçatı yapacağım. Babamların yanına İzmir’e gideceğim. Bir ihtimal yurt dışı da olabilir” açıklamasını yapmış oldu.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Flaşlar patlayınca şoke oldular! ‘Sevgili değiliz, yanlış yazılmasın’
Haberi Görüntüle

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow