'Kızıma gömüt yeri aldım' demişti! Sıhhat durumunu deklare etti

1989 senesinde “Rüyalarım Olmasa” adlı albümle ustalaşmış müzik kariyerine süregelen Sinan Itina, ‘Evlere Şenlik’, ‘Canım Yandı’, ‘Çıldıracağım’, ‘Ölürüm Yoluna’ şarkılarıyla hafızalara kazındı. 2016 senesinde Burcu Kartal ile nikah masasına oturan Itina’in bu evlilikten Neva ve Sanberk isminde ikiz bebekleri oldu. 2020 senesinde baba olan 58 yaşındaki şarkıcının küçük kızı Neva, bir süredir sıhhat problemleriyle savaşım […]

Nisan 13, 2024 - 10:00
 0
'Kızıma gömüt yeri aldım' demişti! Sıhhat durumunu deklare etti

1989 senesinde “Rüyalarım Olmasa” adlı albümle ustalaşmış müzik kariyerine süregelen Sinan Itina, ‘Evlere Şenlik’, ‘Canım Yandı’, ‘Çıldıracağım’, ‘Ölürüm Yoluna’ şarkılarıyla hafızalara kazındı. 2016 senesinde Burcu Kartal ile nikah masasına oturan Itina’in bu evlilikten Neva ve Sanberk isminde ikiz bebekleri oldu. 2020 senesinde baba olan 58 yaşındaki şarkıcının küçük kızı Neva, bir süredir sıhhat problemleriyle savaşım ederek küçük bedeniyle 7 ayrı ameliyat geçirdi. Bir röportajında “Gömüt yerini bile hazırladık” diyen Itina, son verdiği röportajında duygusal ifadeler kullandı.

Sinan Itina, 2016 senesinde Burcu Kartal ile evliliğe ilk adımını atmıştı. Çiftin mutlu evliliğinden, Neva ve Sanberk isminde ikizleri olmuştu. Neva bebek, bağırsak yırtılması sebebiyle pek fazlaca kez ameliyat olmak mecburiyetinde bırakılmıştı.

Yaşamış olduğu süreci özetleyen Itina, “Bunu eşim de ilk kez duyacak fakat ben çocuğumun mezarlık yerini hazırlamıştım, doktorlara da ‘Aramızda duracak her şey.

Çocuk da burada tedavi olacak, eşim hiçbir şey bilmeyecek’ demiştim. Ona onu hissettirmemeliydim aslına bakarsanız. Bir baba olarak tüm organizasyonu yapıyorsun fakat içinde yaşadıklarını anlatamam” şeklinde konuşmuştu.

Meşhur isim, Ramazan Bayramı’nın birinci gününde Kıbrıs’taki bir otelde sahne aldı. Konser öncesi gazetecilerle bir araya gelen müzisyen, gündeme dahil açıklamalarda bulunmuş oldu.

Sanatçı arkadaşlarının güzel duyu haberleriyle ilgili konuşan Itina, “Gereği var ise yapılabilir. Kendim güzel duyu falan yaptırmış değilim. Bir yere alıp konumlandırmayı ben doğru bulmuyorum. Bende de küçücük dokunuşlar yaptırıyorum” dedi.

Kızının sıhhat durumuyla ilgili soruları yanıtlayan sanatçı, şu şekilde konuştu: Benim en büyük hayalim, sevgili kızımın adımlarını atarak bana babacığım diye gelmesi. Onun mücadelesini veriyoruz. Daha zor zamanlardan geçen insanoğlu var, bunu da unutmamak lazım. Kızım bana verilen bir emanet ve bu da benim sınavım, benim mücadelem.

Itina, kızıyla ilgili söylediği “Mezarını bile almıştım” sözleri hatırlatılınca; “Bunlar fazlaca üzücü şeyler, bu konuların gündeme gelmesi beni rahatsız ediyor. Ayırdığın gömüt yeri senin inisiyatifinde değil. Ona verilen ömrü ben bilemiyorum. Süreç hala devam ediyor” dedi.

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow