Kaya Çilingiroğlu’nun yeni aşkı bakın kim çıktı! Kızı Zehra’dan 4 yaş ufak – Magazin Haberleri

2005 senesinde Hülya Avşar’dan ve 2014 senesinde ise Feraye Tanyolaç’tan boşanan 60 yaşındaki futbol yorumcusu Kaya Çilingiroğlu son olarak aşk hayatıyla magazin gündeminde adından söz ettirdi. Meşhur isim iddialara bakılırsa 22 yaşındaki oyuncu ile yeni bir aşka yelken açtı. Şimdilerde aşk hayatıyla gündeme gelen 60 yaşındaki meşhur ismin, biten evliliklerinden Zehra (26) ve Hüseyin Kaya […]

Haziran 11, 2024 - 09:50
 0
Kaya Çilingiroğlu’nun yeni aşkı bakın kim çıktı! Kızı Zehra’dan 4 yaş ufak – Magazin Haberleri

2005 senesinde Hülya Avşar’dan ve 2014 senesinde ise Feraye Tanyolaç’tan boşanan 60 yaşındaki futbol yorumcusu Kaya Çilingiroğlu son olarak aşk hayatıyla magazin gündeminde adından söz ettirdi.
Meşhur isim iddialara bakılırsa 22 yaşındaki oyuncu ile yeni bir aşka yelken açtı.

Şimdilerde aşk hayatıyla gündeme gelen 60 yaşındaki meşhur ismin, biten evliliklerinden Zehra (26) ve Hüseyin Kaya (18) isminde bir oğlu, bir de kızı bulunuyor.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kaya Çilingiroğlu çocuklarını paylaştı: Servetim!
Haberi Görüntüle

Onur Akay’ın haberine bakılırsa, açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen yorumcu Kaya Çilingiroğlu, 22 yaşındaki sunucu ve oyuncu Nevide Çiçek, Kaya Çilingiroğlu ile aşk yaşamaya başladı.
MEHMET ALİ ERBİL DETAYI!
Nevide Çiçek, kısa bir süre Mehmet Ali Erbil ile aşk yaşamıştı. Çiçek, Mali’nin kendisine armağan etmiş olduğu parfümü çöpe atarken çekmiş olduğu videosunda söylediği sözlerle gündem olmuştu. 22 yaşındaki güzel; “Sen ödül gecesi azca mı peşimden koştun? Ben biriyle konuştuğumu söylediğimde ‘Görüşmeyeceksin onunla’ diye azca mı başımın etini yedin. Her şeyin yalanmış” demişti.

İstanbul Hisar Balıkçısı’nda görüntülenen ve baş başa yiyecek yiyen Kaya Çilingiroğlu ve Nevide Çiçek’in, aşklarını kadeh tokuşturarak kutladıkları öğrenildi.

KIZINDAN KÜÇÜK
Çilingiroğlu’nun kendisinden 38 yaş ufak olan yeni sevgilisinin, Hülya Avşar’dan olan 26 yaşındaki kızı Zehra Çilingiroğlu’ndan da 4 yaş ufak olması dikkat çekti.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kaya Çilingiroğlu paylaştı! Zehra Çilingiroğlu şantiyede
Haberi Görüntüle

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow