İzlandalı rock grubu ‘Kaleo’ bir kez daha İstanbul’da

2016 tarihindeki satış rekorları kıran ve müzik dünyasında çığır açan ilk albümleri A/B’nin yayınlanışından bu yana vatanımızda de büyük ilgi gören İzlandalı rock grubu Kaleo, yoğun talep üstüne 2 yıl aradan sonrasında Epifoni organizasyonuyla, %100 Müzik katkılarıyla tekrardan İstanbul’da. Solistliğini; kuvvetli vokaliyle dikkat çeken JJ Julius’un üstlendiği Kaleo, son albümleri Surface Sounds ile başarılarını perçinledi. […]

Nisan 2, 2024 - 19:00
 0
İzlandalı rock grubu ‘Kaleo’ bir kez daha İstanbul’da

2016 tarihindeki satış rekorları kıran ve müzik dünyasında çığır açan ilk albümleri A/B’nin yayınlanışından bu yana vatanımızda de büyük ilgi gören İzlandalı rock grubu Kaleo, yoğun talep üstüne 2 yıl aradan sonrasında Epifoni organizasyonuyla, %100 Müzik katkılarıyla tekrardan İstanbul’da.

Solistliğini; kuvvetli vokaliyle dikkat çeken JJ Julius’un üstlendiği Kaleo, son albümleri Surface Sounds ile başarılarını perçinledi. Grammy talibi olan ‘No Good’, ”All the Pretty Girls’ Grey’s Anatomy, Riverdale şeklinde onlarca popüler dizide kullanılan ‘Way Down We Go’ şeklinde şarkıların parlaması ile kısa sürede küresel olarak 1 milyarın üstünde dinlenmeye ulaşan Kaleo’nun İstanbul konserinin biletleri 12 Nisan Cuma günü satışa çıkacak.

Klasik rock ve blues rock esintileriyle süsledikleri müzikleri, coşku verici canlı performanslarıyla tanınan KALEO, Coachella, Lollapalooza ve Bonnaroo şeklinde mühim festivallerde sahne alıp, Rolling Stones stadyum konserlerinin açılış grubu olarak hususi olarak seçilmişti.

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow