Itimat Hokna’dan Dilber’i canlandıran Hazar Ergüçlü’ye övgü!

Dizideki ‘Ağzımızın tadı bozulmasın’ repliği oldukça konuşulan usta sanatçı, rol arkadaşları Halil Ergün ve Bennu Yıldırımlar’la devamlı yazışma halinde olduklarını söylemiş oldu: “Halil ve Bennu ile hep görüşüyoruz. Biz gerçek bir aileydik. Ben asla münakaşa ettiğimizi, birbirimize ters davrandığımızı asla görmedim bilmiyorum” diye konuştu. KARAVAN OYUNCULUĞU VAR Setlerde teknik donanım ilerledikçe maneviyatın kaybolduğunu belirten Itimat […]

Nisan 2, 2024 - 15:25
 0
Itimat Hokna’dan Dilber’i canlandıran Hazar Ergüçlü’ye övgü!

Dizideki ‘Ağzımızın tadı bozulmasın’ repliği oldukça konuşulan usta sanatçı, rol arkadaşları Halil Ergün ve Bennu Yıldırımlar’la devamlı yazışma halinde olduklarını söylemiş oldu: “Halil ve Bennu ile hep görüşüyoruz. Biz gerçek bir aileydik. Ben asla münakaşa ettiğimizi, birbirimize ters davrandığımızı asla görmedim bilmiyorum” diye konuştu.

KARAVAN OYUNCULUĞU VAR

Setlerde teknik donanım ilerledikçe maneviyatın kaybolduğunu belirten Itimat Hokna sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Ben karavanları pek sevmem. Kırsal alanda çalıştığımız vakit gereksinim dahilinde lüzumlu olan araçtır. Bazı oyuncular onu keyif için kullanır. O şekilde oyuncular var ki partnerini karavanına sokmuyor. Sonrasında kaprisler başlıyor. Benim bu şekilde kaprislerim yok. Kimi zaman parasız işler de yapmışımdır. Karavan oyunculuğu ve gerçek oyunculuk var. Karavan oyuncuları ağır basıyor.”

O NE YAPACAĞINI BİLİR

Usta sanatçı genç oyunculardan en oldukça Hazar Ergüçlü’yü beğendiğini de deklare etti. Hokna, Kanal D’de gösterilen “İnci Taneleri” dizisinde canlandırdığı Dilber karakteriyle oldukça konuşulan Ergüçlü’ye övgüler yağdırdı: “Hazar Ergüçlü’ye ne yapacağını söylemenize gerek yok, o ne oynayacağını bilir. Asla kusursuz, oldukça beğeniyorum.”

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow