İşte 'Yalan' ekibi

Kanal D’nin yeni dizisi ‘Yalan’ bu akşam ilk kısmı ile ekrana geliyor. 20 yıl cezaevinde kaldıktan sonrasında yalanlarla örülü bir dünyaya adım atan Melike’nin (Aslıhan Güner) hikayesinin ekrana geleceği dizi karakterleri ile çok konuşulacak. MELİKE KARACA (ASLIHAN GÜNER) Melike, sevgi ve şefkat dolu bir annedir. Hayatta her zorluğu aşabilecek güçte bir hanımdır. Yoksulluk içinde büyümüş […]

May 27, 2024 - 17:05
 0
İşte 'Yalan' ekibi

Kanal D’nin yeni dizisi ‘Yalan’ bu akşam ilk kısmı ile ekrana geliyor.

20 yıl cezaevinde kaldıktan sonrasında yalanlarla örülü bir dünyaya adım atan Melike’nin (Aslıhan Güner) hikayesinin ekrana geleceği dizi karakterleri ile çok konuşulacak.

MELİKE KARACA (ASLIHAN GÜNER)

Melike, sevgi ve şefkat dolu bir annedir. Hayatta her zorluğu aşabilecek güçte bir hanımdır. Yoksulluk içinde büyümüş olsa bile annesinden öğrendiği değerleri el üstünde tutan, paraya tamah etmeyen, erdemleriyle yaşayan biridir. Kızı Hazal onun hayata tutunma sebebidir.

DURU AKSOY (EYLÜL TUMBAR)

Çok duygusal, güzel, masum ve yüksek potansiyelli pırıl pırıl bir genç kızdır. Zengin Aksoy Ailesi’nin ona verdiklerini tüketmek yerine, onlara kıymet katmaya çalışan Duru, aile şirketinde çalışır. Melike’nin hayatına girmesiyle de Duru karşılıksız sevgi ile tanışacak ve hiçbir şey eskisi şeklinde olmayacaktır.

HAZAL YILDIZ (SERRA PİRİNÇ)

Kendisini hayata yenik başlayanlardan biri olarak gören Hazal, yaşamı hafife alarak onunla baş etmesini öğrenmiştir. Duygusal yanını saklamayı çok iyi bilir. Melike yüreğine ulaşan ilk ses olur, onun masum yanını uyandırır. Fakat bu sefer de Melike’yi yitirme korkusu Hazal’ın sıkıntılı imtihanı olacaktır.

KADİR KARACA (FEYYAZ DUMAN)

Söylediğinden şaşmayan, yürekli ve adil bir adamdır Kadir. Karaca Ailesi’nin esas varisi ve tanınmış bir tüccardır. Düşünceli ve acıma dolu bir yanı vardır. Melike, Kadir’in bu yanını görür. Sadece Melike’nin de henüz göremediği Kadir’in yirmi senedir içinde gizlice büyüttüğü aşkıdır.

BERRİN AKSOY (ÖZGE BORAK)

Moda diyince ülkede akla gelen ilk şahıs olan Berrin Aksoy, Duru’nun annesidir. Etkisi altına alan, güç meraklısı, tutkulu bir hanımdır. Dışarıdan görkemli görünen Berrin, hırsı yüzünden hastalığa yakalanmıştır. Kurduğu dillere destan tablo Melike’nin hayatlarına girmesiyle parçalanmaya başlayacaktır.

KERİM KALELİ (ATAKAN HOŞGÖREN)

Kerim tuttuğunu koparan, direnmeçı, parlak zekalı ve erdemli bir delikanlıdır. Senelerdir Aksoylar ile iş birliği içinde çalışan Kaleli Kumaş Şirketi’nin sahiplerinin erkek evladıdır. Aksoyların içine sızmaya çalışırken çocukluk aşkı olan Duru Aksoy’a kayıtsız kalamaması Kerim’in de dengelerini alt üst edecektir.

HÜLYA YILDIZ (YEŞİM CEREN BOZOĞLU)

Melike’nin neredeyse tam zıt karakterde olan ablasıdır. Düşüncesiz, sorumluluktan kaçan, kurnaz, korkak ve çıkarcı biridir. Söylediği yalanlar öyle büyüktür ki, gerçekler ortaya çıkarsa tüm aile paramparça olacaktır.

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow