'Issız adam' olarak bilinen Cemal Hünal, 'Ada'dan neden ayrıldın?' sorularına sinirlendi

Issız Adam filmiyle hafızalara kazınan Cemal Hünal, Survivor 2021 ünlüler takımında yarışmıştı. Oyuncu o dönemde oyun sırasında ciddi bir sakatlık yaşamış ve doktor Metin Kuş'un raporuyla Survivor 2021'den ayrılmak zorunda kalmıştı. Cemal Hünal son paylaşımında Survivor'a değinerek takipçileri tarafından sorulan 'Survivor'dan neden ayrıldın?' sorusundan artık sıkıldığını ifade etti. "TÜM EKSİK AKILLARI ENGELLİYORUM" Hep aynı sorunun sorulmasına sinirlenen oyuncu paylaşımına "Not: Adayı niye bıraktın diye soran tüm eksik akılları an itibarı ile engelliyorum" notunu düştü. Cemal Hünal: Çocukların öldüğü bir zamanda konuşmak istemiyorum BOŞANDILAR MI? Öte yandan 2011 yılında nikah masasına oturan Cemal Hünal ile kendi mücevher markası olan tasarımcı eşi Lale Cangal, iddiaya göre tek celsede sessiz sedasız evliliklerini sonlandırmışlardı. "BEN İSE 20 SENEDİR AYNI KADINLA BERABERİM" Önceki yıl verdiği bir röportajda, Issız Adam'daki rolünün izleyenleri çok etkilediğini söyleyen Hünal, "Benim yüzümden bir sürü evlenip boşanmış insan var; ben ise 20 senedir aynı kadınla beraberim" demişti. Cemal Hünal: Kraliçe Elizabeth’in elini sıkmıştım

Şubat 21, 2024 - 15:45
 0
'Issız adam' olarak bilinen Cemal Hünal, 'Ada'dan neden ayrıldın?' sorularına sinirlendi

Issız Adam filmiyle hafızalara kazınan Cemal Hünal, Survivor 2021 ünlüler takımında yarışmıştı. Oyuncu o dönemde oyun sırasında ciddi bir sakatlık yaşamış ve doktor Metin Kuş'un raporuyla Survivor 2021'den ayrılmak zorunda kalmıştı.

Cemal Hünal son paylaşımında Survivor'a değinerek takipçileri tarafından sorulan 'Survivor'dan neden ayrıldın?' sorusundan artık sıkıldığını ifade etti.

"TÜM EKSİK AKILLARI ENGELLİYORUM"

Hep aynı sorunun sorulmasına sinirlenen oyuncu paylaşımına "Not: Adayı niye bıraktın diye soran tüm eksik akılları an itibarı ile engelliyorum" notunu düştü.

Cemal Hünal: Çocukların öldüğü bir zamanda konuşmak istemiyorum

BOŞANDILAR MI?

Öte yandan 2011 yılında nikah masasına oturan Cemal Hünal ile kendi mücevher markası olan tasarımcı eşi Lale Cangal, iddiaya göre tek celsede sessiz sedasız evliliklerini sonlandırmışlardı.

"BEN İSE 20 SENEDİR AYNI KADINLA BERABERİM"

Önceki yıl verdiği bir röportajda, Issız Adam'daki rolünün izleyenleri çok etkilediğini söyleyen Hünal, "Benim yüzümden bir sürü evlenip boşanmış insan var; ben ise 20 senedir aynı kadınla beraberim" demişti.

Cemal Hünal: Kraliçe Elizabeth’in elini sıkmıştım

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow