Haberler: Hakan Sabancı ile Hande Erçel ayrıldı mı? – Magazin Haberleri

Ortalama iki senedir aşk yaşayan oyuncu Hande Erçel (30) ile iş insanı Hakan Sabancı’nın (33), ilişkilerini evlilikle taçlandıracağı konuşuluyor. Erçel, sevgilisinin abisi Hacı Sabancı’nın eşi Nazlı Sabancı’nın da aralarında olduğu kız dostlarıyla beraber Portekiz’in başkenti Lizbon’a gitmişti. Tatilde neşelerinin bir fazlaca yerinde olduğu gözlenen Sabancı ve Erçel’in Lizbon pozları kısa sürede toplumsal medyada gündeme oturmuştu. […]

May 15, 2024 - 14:15
 0
Haberler: Hakan Sabancı ile Hande Erçel ayrıldı mı? – Magazin Haberleri

Ortalama iki senedir aşk yaşayan oyuncu Hande Erçel (30) ile iş insanı Hakan Sabancı’nın (33), ilişkilerini evlilikle taçlandıracağı konuşuluyor. Erçel, sevgilisinin abisi Hacı Sabancı’nın eşi Nazlı Sabancı’nın da aralarında olduğu kız dostlarıyla beraber Portekiz’in başkenti Lizbon’a gitmişti.
Tatilde neşelerinin bir fazlaca yerinde olduğu gözlenen Sabancı ve Erçel’in Lizbon pozları kısa sürede toplumsal medyada gündeme oturmuştu.

“ELTİ DEMEYELİM”
Güzel oyuncu, önceki gün Levent’de bir yapım şirketine girerken görüntülendi. Basın mensuplarının “Müstakbel eltinizle tatile gittiniz, iyi mi geçti?” sorusuna Erçel, “Öyleki demeyelim (elti). Dostlarımla güzel bir dinlence oldu, oldukça güzel geçti, kız kıza eğlendik” yanıtını verdi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Hakan Sabancı’dan Hande Erçel’e VIP jest! Otomobilde öpücüklere boğdu
Haberi Görüntüle

“ÇOK GÜZEL GİDEN BİR İLİŞKİ YAŞIYORUM”
Hakan Sabancı ile ayrıldıkları yönünde çıkan haberlerin hatırlatılması üstüne ise meşhur isim, “Bu haberler nereden çıkıyor asla bilmiyorum. Öyleki bir durum yok, her şey oldukça yolunda ve güzel gidiyor. Oldukça güzel bir ilişki yaşıyorum” sözleriyle ayrılık iddialarını net bir halde yalan olduğunu beyan etti.

BARIŞ ARDUÇ CEVABI!
Yapım şirketine toplantı için gelen Erçel, Sulh Arduç ile partner olacağı yönünde haberlerle ilgili, “Şu anda ne desem doğru olmaz, netleşsin daha sıhhatli şekilde konuşuruz. İçime sinen ve mutlu olduğum bir proje ile ekranlarda olacağım. Karakterim, partnerim ya da hikayenin mevzusuyla ilgili detay vermem şu an için doğru olmaz” ifadelerini kullandı.

CANNES YOLCUSU
Cannes Film Festivali’ne gideceğini söyleyen meşhur oyuncu, “Yarın yola çıkıyorum, oldukça heyecanlıyım. Daha valizimi yapmadım, buradaki toplantıdan sonrasında apar topar gidip hazırlanacağım. Hem iş hem de dinlence yapacağım, birazcık kalacağım orada” açıklamasını yapmış oldu.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Hande Erçel’in tarzının bedeli ortaya çıktı! Çantasının fiyatı dudak uçuklattı
Haberi Görüntüle

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow