Haberler: Eşi Fenerbahçe kongresinde, kendisi konserde! Gazetecileri uyardı… – Magazin Haberleri

Yıldız Tilbe, kariyerinin 30’uncu yılını Beşiktaş Tüpraş Stadyumu’nda verdiği konserle taçlandırdı. Kırmızı elbisesi, kiraz küpeleri ve terlikleriyle sahneye çıkan Tilbe’ye şarkılarını söylerken tribünleri dolduran ortalama 25 bin kişilik koro birlikte rol aldı. 1765 kişinin çalmış olduğu konserde müzik severler bu zamanı akşama şahitlik etti. Kalabalık heyecanla Yıldız Tilbe’yi beklediği anlarda ilkin pek oldukca hit şarkıya […]

Haziran 11, 2024 - 13:35
 0
Haberler: Eşi Fenerbahçe kongresinde, kendisi konserde! Gazetecileri uyardı… – Magazin Haberleri

Yıldız Tilbe, kariyerinin 30’uncu yılını Beşiktaş Tüpraş Stadyumu’nda verdiği konserle taçlandırdı. Kırmızı elbisesi, kiraz küpeleri ve terlikleriyle sahneye çıkan Tilbe’ye şarkılarını söylerken tribünleri dolduran ortalama 25 bin kişilik koro birlikte rol aldı.
1765 kişinin çalmış olduğu konserde müzik severler bu zamanı akşama şahitlik etti. Kalabalık heyecanla Yıldız Tilbe’yi beklediği anlarda ilkin pek oldukca hit şarkıya imza atan besteci Ersay Üner sahneye çıktı.

KONSERE ‘DELİKANLIM’ İLE BAŞLADI
Üner’in tribünleri hareketlendirmesi ile gecenin assolisti Tilbe, sahneye gelmiş olarak 30 yıl ilkin müzikseverlere buluşturduğu ilk şarkısı ‘Delikanlım’ ile konserine başladı.

Tilbe’yi izleyenler içinde, 2015’te meslektaşı Ceyhun Fersoy (42) ile dünyaevine giren oyuncu Begüm Öner (35) de vardı.

Konsere çocukluk arkadaşı ile gelmiş olarak objektiflere poz veren Öner, yanlış anlaşılmaması için duruma açıklık getirdi.

“YANIMDAKİ ÇOCUKLUK ARKADAŞIM”
Eşi Ceyhun Fersoy’un Fenerbahçe kongresinde oy kullandığı için konsere gelemediğini söyleyen Öner, şu ifadeleri kullandı:

Ceyhun’u bu gece kimse buraya getiremezdi, kongreye oy kullanmaya gitti. Yanımdaki ise çocukluk dostum, aman dostlar ters bir durum olmasın!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Begüm Öner’den eşi Ceyhun Fersoy’a destek
Haberi Görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Begüm Öner canlı yayında gözyaşlarıyla söyledi: Ceyhun’un suratı kandan gözükmüyordu!
Haberi Görüntüle

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow