HABERLER: Burak Özçivit-Fahriye Evcen çiftinin yeni otomobilinin fiyatı dudak uçuklattı! – Magazin Haberleri

Rol aldıkları reklam filmleri ve katıldıkları davetlerden kazandıkları ücretlerle sık sık magazin gündemine gelen Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, önceki gece Etiler’de bir trafik çevirmesinde objektiflere yansıdı. Oyunculuk kariyerleri ve toplumsal medya paylaşımlarıyla her daim fazlaca konuşulan ikiliden Evcen, basın mensupları ile ayaküstü söyleşi etti. MAKYAJSIZ GÜZEL Neşesinin bir fazlaca yerinde olduğu gözlenen 38 yaşındaki […]

Haziran 11, 2024 - 11:35
 0
HABERLER: Burak Özçivit-Fahriye Evcen çiftinin yeni otomobilinin fiyatı dudak uçuklattı! – Magazin Haberleri

Rol aldıkları reklam filmleri ve katıldıkları davetlerden kazandıkları ücretlerle sık sık magazin gündemine gelen Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, önceki gece Etiler’de bir trafik çevirmesinde objektiflere yansıdı.
Oyunculuk kariyerleri ve toplumsal medya paylaşımlarıyla her daim fazlaca konuşulan ikiliden Evcen, basın mensupları ile ayaküstü söyleşi etti.

MAKYAJSIZ GÜZEL
Neşesinin bir fazlaca yerinde olduğu gözlenen 38 yaşındaki güzel, elindeki kırmızı güller ve makyajsız haliyle dikkat çekti.

“NE KISKANÇLIĞI?”
Özçivit, yurt haricinde düzenlenen etkinliklerde hayranlarıyla bir araya geliyor. “Burak Bey’e yurt haricinde gösterilen ilgi sizi kıskandırıyor mu?” sorusuna Evcen, “Ne kıskançlığı? Ben fazlaca mutlu oluyorum. Oldukca güzel bir şey bu” diyerek gülümsedi.

Burak Özçivit ise alkolmetreye üfledi ve sıfır promil çıktı. Çiftin lüks otomobilini görenler gözlerini alamadı. Meşhur oyuncuların yeni aracının ortalama 15 milyon TL değerinde olduğu öğrenildi.

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow