Gazanfer Özcan'ın torunu da oyuncu çıktı! 'Elin hâlâ elimi sıkı sıkı tutuyor'

'Kuruntu Ailesi'nin Hüsnü Kuruntu'su, 'Avrupa Yakası'nın Tahsin Sütçüoğlu'su Gazanfer Özcan'ın ilk evliliğinden dünyaya gelen kızı Fulya Özcan, babasının izinden gitmiş ve oyuncu olmuştu. Fulya Özcan ve meslektaşı Gazanfer Ündüz'ün oğulları Tarık Ündüz de aile mesleğini seçmişti. 1988 doğumlu olan Tarık Ündüz, Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Ündüz, 1990 yılında 'Kuruntu Ailesi' dizisi ile ekrana 'merhaba' dedi. Sinan Çetin'den şok itiraf: Bazı bölümleri çöpe attım Tarık Ündüz'ün rol aldığı yapımlar arasında 'Issız Adam', 'Adab-ı Muaşeret', 'Akasya Durağı', 'Not Defteri', 'Biz Size Döneriz' ve 'Jet Sosyete' yer alıyor. "İYİ SENİN TORUNUN OLMAK NASİP OLDU" Instagram hesabından nostaljik bir fotoğrafa yer veren 35 yaşındaki oyuncu, dedesinin doğum gününde duygu yüklü bir mesaj yazdı. Alıntı Metni Gazanfer Özcan: Tiyatronun duayeni, dizilerin 'baba'sı...

Ocak 27, 2024 - 17:10
 0
Gazanfer Özcan'ın torunu da oyuncu çıktı! 'Elin hâlâ elimi sıkı sıkı tutuyor'

'Kuruntu Ailesi'nin Hüsnü Kuruntu'su, 'Avrupa Yakası'nın Tahsin Sütçüoğlu'su Gazanfer Özcan'ın ilk evliliğinden dünyaya gelen kızı Fulya Özcan, babasının izinden gitmiş ve oyuncu olmuştu. Fulya Özcan ve meslektaşı Gazanfer Ündüz'ün oğulları Tarık Ündüz de aile mesleğini seçmişti.

1988 doğumlu olan Tarık Ündüz, Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Ündüz, 1990 yılında 'Kuruntu Ailesi' dizisi ile ekrana 'merhaba' dedi.

Sinan Çetin'den şok itiraf: Bazı bölümleri çöpe attım

Tarık Ündüz'ün rol aldığı yapımlar arasında 'Issız Adam', 'Adab-ı Muaşeret', 'Akasya Durağı', 'Not Defteri', 'Biz Size Döneriz' ve 'Jet Sosyete' yer alıyor.

"İYİ SENİN TORUNUN OLMAK NASİP OLDU"

Instagram hesabından nostaljik bir fotoğrafa yer veren 35 yaşındaki oyuncu, dedesinin doğum gününde duygu yüklü bir mesaj yazdı.

Alıntı Metni

Gazanfer Özcan: Tiyatronun duayeni, dizilerin 'baba'sı...

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow