Gardıroptan ihanet çıktı! Çöpe atacağı USB’de anası ve kocasını görmüş oldu

İngiltere’de bir karı rutin olarak gerçekleştirdiği ev temizliğinde adeta yaşamını baş sonrasında değiştiren bir skandalı elde etti. Skandalın başrollerinde ise en yakınlarından olan anası ve kocası yer alıyordu. Yatak odasını toparlayan hanım, bir ayakkabı kutusunun içinde USB sürücüsü bulunduğunu fark etti. Normalde asla ilgisini çekmeyecek olan USB’yi bilgisayara takınca ise yaşamının şokunu yaşadı. “KESİNLİKLE YIKILDIM” […]

Haziran 11, 2024 - 12:10
 0
Gardıroptan ihanet çıktı! Çöpe atacağı USB’de anası ve kocasını görmüş oldu

İngiltere’de bir karı rutin olarak gerçekleştirdiği ev temizliğinde adeta yaşamını baş sonrasında değiştiren bir skandalı elde etti. Skandalın başrollerinde ise en yakınlarından olan anası ve kocası yer alıyordu. Yatak odasını toparlayan hanım, bir ayakkabı kutusunun içinde USB sürücüsü bulunduğunu fark etti. Normalde asla ilgisini çekmeyecek olan USB’yi bilgisayara takınca ise yaşamının şokunu yaşadı.

“KESİNLİKLE YIKILDIM”

DailyStar’da yer edinen habere gore söz mevzusu hanım USB sürücüsünün içinde anası ve kocasının cinsel ilişkiye girmiş olduğu anlara dair fotoğraflar bulunmuş oldu ve mevzuyla ilgili “Kesinlikle yıkıldım, şu an net bile düşünemiyorum” dedi. USB’nin içinde ortalama 50 fotoğraf bulunduğunu dile getiren hanım binlerce kez ihanete uğradığını hissettiğini açıkladı.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Liseden eski sevgilisiyle elde etti! 7 senelik eşiyle olan evliliği bitiren fotoğraf
Haberi Görüntüle

“DÜĞÜN GÜNÜ ÇOK MUTLUYDU”

Talihsiz hanım fotoğrafların ise hemen hemen sevgililik dönemlerinde çekildiğini düşündüğünü bundan dolayı artık o evde kalmadıklarını bildirdi ve anası ve kocasının yasak aşkının geçmişe dayandığını öne sürdü. Kocasının anası için çalıştığını ifade eden hanım açıklamalarının devamında şu sözleri kullandı:

“Onunla bu şekilde tanıştım fakat o yalnız bir çalışandı, annem ondan 30 yaş büyük olduğundan herhangi bir çekiciliği olduğu aklımın ucundan bile geçmemişti. İkisi de bana beraber olduklarından bahsetmedi ve annem düğünümdeyken benim adıma hakikaten oldukca mutluydu.”
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Gelin adam çıktı, damat yıkıldı! Düğün iptal, hastaneye koştular
Haberi Görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
‘Sevgilim beni annemle aldattı’ diye video çekti, toplumsal medya yıkıldı
Haberi Görüntüle

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow