‘Fazlaca güzel bir ilişki yaşıyorum’

Erçel “Eltiniz ile dinlence iyi mi geçti?” sorusuna “O şekilde elti demeyelim. Dostlarımla güzel bir dinlence oldu, kız kıza eğlendik” yanıtını verdi. Sevgilisinden ayrılmış olduğu yönündeki iddiaları ise “Bu haberler nereden çıkıyor asla bilmiyorum, öyleki bir durum yok, fazlaca güzel bir ilişki yaşıyorum” sözleriyle yalan olduğunu beyan etti. CANNES YOLCUSU Yeni dizisinde Sulh Arduç ile […]

May 15, 2024 - 15:45
 0
‘Fazlaca güzel bir ilişki yaşıyorum’

Erçel “Eltiniz ile dinlence iyi mi geçti?” sorusuna “O şekilde elti demeyelim. Dostlarımla güzel bir dinlence oldu, kız kıza eğlendik” yanıtını verdi. Sevgilisinden ayrılmış olduğu yönündeki iddiaları ise “Bu haberler nereden çıkıyor asla bilmiyorum, öyleki bir durum yok, fazlaca güzel bir ilişki yaşıyorum” sözleriyle yalan olduğunu beyan etti.

CANNES YOLCUSU

Yeni dizisinde Sulh Arduç ile partner olacağı konuşulan Hande Erçel “Şu an için detay vermem doğru olmaz” dedi. Cannes Film Festivali’ne gideceğini söyleyen oyuncu “Fazlaca heyecanlıyım. Yarın yola çıkıyorum fakat daha valizimi bile yapmadım. Hem iş hem de dinlence için gidiyorum. Birazcık kalacağım” diye konuştu.

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow