Eski günlerine geri döndüğü söyleniyordu! Arda Kaide’dan uzun süre sonrasında ilk paylaşım – Magazin Haberleri

Kariyerine ilk olarak Kral TV’de VJ olarak başlamış olan, 2000’li yılların başlangıcında ‘Eyvah Kızım Büyüdü’ dizisinde rol alan Arda Kaide, 2005-2008 yılları aralığında ise ‘Ferit Tekin’ karakterine yaşam verdiği ‘Emret Komutanım’ ile seyirci karşısına çıktı. Bir dönem psikoz teşhisi konulmuş olan ve uzun seneler hastalıkla savaşım eden oyuncu, 20 gün Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları […]

May 15, 2024 - 18:45
 0
Eski günlerine geri döndüğü söyleniyordu! Arda Kaide’dan uzun süre sonrasında ilk paylaşım – Magazin Haberleri

Kariyerine ilk olarak Kral TV’de VJ olarak başlamış olan, 2000’li yılların başlangıcında ‘Eyvah Kızım Büyüdü’ dizisinde rol alan Arda Kaide, 2005-2008 yılları aralığında ise ‘Ferit Tekin’ karakterine yaşam verdiği ‘Emret Komutanım’ ile seyirci karşısına çıktı.
Bir dönem psikoz teşhisi konulmuş olan ve uzun seneler hastalıkla savaşım eden oyuncu, 20 gün Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde tedavi görmüş oldu.

2023 MODEL ARDA KURAL
20 kilo vererek fit bir görünüme kavuşan Arda Kaide, geçtiğimiz yıl toplumsal medya paylaşımıyla magazin gündemine gelmişti. Saç ektiren ve fazla kilolarından kurtulmaya başlamış olan meşhur isim, Instagram gönderisine, “2023 model Arda Kaide” notunu düşmüştü.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Arda Kaide’ın büyük değişimi! Görenler inanamadı
Haberi Görüntüle

SON HALİ KORKUTMUŞTU
Arda Kaide’ın geçtiğimiz yıl paylaşmış olduğu gönderisi ise sevenlerini endişelendirmişti. Fazlasıyla zayıf görünen isme: ‘Gene hastalığa yakalandı mı?’ , ‘Oldukça zayıflamış’ şeklinde yorumlar gelmişti.

YORUM YAĞDI
Bir döneme damga vuran ‘Yerli Leonardo DiCaprio’, tam 1 yıl sonrasında toplumsal medya hesabından yeni halini yayınladı. Son haline sevenlerinden yorum ve beğeni yağdı. Meşhur isme: ‘Eski haline geri dönme’, ‘Bu şekilde oldukca iyisin’, ‘N’olur kendini salma’, ‘Oldukça sıhhatli görünüyor’ şeklinde yorumlar geldi.
İşte Arda Kaide’ın son hali…
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Arda Kaide ve Yıldız Asyalı canlı yayında yüzleşti: Beni aldattı!
Haberi Görüntüle

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow