Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Sarnıç intihar girişiminde bulunmuş oldu

Meşhur futbolcu Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Sarnıç, intihara kalkıştı. Toplumsal medya hesabından paylaşmış olduğu bir video ile intihar edeceğini söyleyen Yağmur Sarnıç’ın önlem amacıyla hastaneye kaldırıldığı ve yaşamsal tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Eski ulusal futbolcu Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Sarnıç, bugün Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi’nde bulunan evinde çekmiş olduğu ve toplumsal medya hesabından paylaşmış olduğu […]

Nisan 13, 2024 - 09:00
 0
Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Sarnıç intihar girişiminde bulunmuş oldu

Meşhur futbolcu Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Sarnıç, intihara kalkıştı. Toplumsal medya hesabından paylaşmış olduğu bir video ile intihar edeceğini söyleyen Yağmur Sarnıç’ın önlem amacıyla hastaneye kaldırıldığı ve yaşamsal tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Eski ulusal futbolcu Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Sarnıç, bugün Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi’nde bulunan evinde çekmiş olduğu ve toplumsal medya hesabından paylaşmış olduğu videoda intihar edeceğini söylemiş oldu.

İhbar üstüne ikamete giden polis ekipleri, Yağmur Sarnıç’ın fazla antidepresan ilacı kullanarak intihara kalkıştığını belirledi.

Vaka yerine gelen sıhhat ekipleri tarafınca meydana getirilen ilk müdahalenin peşinden Sarnıç, önlem amacıyla Beylikdüzü Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yağmur Sarnıç’ın yaşamsal tehlikesinin bulunmadığı öğrenilirken vakayla ilgili polis ekiplerinin emek vermesi sürüyor.

Sarnıç, dün Instagram hesabından yayınladığı videoda şunları söylemiş oldu: “Bu benim muhtemelen son videom olacak.

Artık dayanacak ve savaşacak gücüm kalmadı. Onlar o denli güçlüler ki benim Tanrı’tan başka kimsem yok. Asla hiç kimseye hakkımı helal etmiyorum. Başıma onca şey geldi, asla kendimi öldürmeyi düşünmedim fakat asla umudum kalmadı. Beni hapse attırmak ve bitirmek için uğraşıyorlar.

Ne yaparsam yapayım başaramadım, çocuklarıma kavuşamadım. Artık dayanacak gücüm kalmadı. Tek derdim çocuklarımla mutlu olmaktı, nasip değilmiş. Haklı değil kuvvetli olan kazanıyor, ben kaybettim.

Tek üzüldüğüm şey çocuklarımı görememek olacak. Ben aslına bakarsanız bu dünyadan vazgeçmiştim. Ben bu insanlarla baş edemem. Kendimi öldürmeye karar verdim. Bu dünyadan gitmeye karar verdim, herkesi Tanrı’a yakınma edeceğim. Hoşçakalın.

Ben öldükten sonrasında evlatlarım Türk halkına emanet. Evlatlarımı o pisliğe bırakmayın. Emre asla görünmüş olduğu şeklinde biri değil.

Çocuklarım her şeye tanık. Ben öldükten sonrasında onları konuşturun, her şeyi anlatacaklardır. Oldukça sağlıksız bir ortamdalar.

Anneleriyle ilgili meydana getirilen her plana şahitler. Psikolojileri oldukça bozuk.

Ne yaparsam yapayım kurtaramadım çocuklarımı. Öyle bir şeytan ki… Bu kadar kötülükle baş edemedim. Özür dilerim sizden. Hoşça kalınca.”

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow