'Efsane' filminin galası Çorum'da yapıldı

2 Şubat’ta sinemaseverlerle buluşacak filmde 'Özgür' ve 'Sadık' isimli ikiz kardeşe hayat veren Ahmet Kural, “Çorum’da olduğum ve burada çekimleri yaptığımız için çok mutluyuz. Aramızda olmayan oyuncu arkadaşlarımız adına da çok teşekkür ederim, hepsinin selamı var. İnşallah bol bol gülersiniz. Biraz klişe olacak ama biz çok güldük eğlendik. Çorum'un doğa harikası, tarihi hepsini filmde göreceğiz” dedi. Oyuncu kadrosunda yer alan Sadi Celil Cengiz, "Filmin dünya prömiyerini dünyanın merkezi Çorum’da yapıyoruz. Bundan dolayı çok mutluyuz. Ben de toprak sayılırım, Samsunluyum” diyerek herkesi güldürdü. Filmde Ahmet Kural’ın sevdiği 'Sevim' karakterine hayat veren Tuana Tezsay, “Çok keyif alacağınızı düşünüyorum. Herkes umarım bu akşam buradan gülmüş ve eğlenmiş olarak ayrılır” şeklinde konuştu. Ahmet Kural: Murat'ı seviyorum, yolu açık olsun!

Ocak 30, 2024 - 13:40
 0
'Efsane' filminin galası Çorum'da yapıldı

2 Şubat’ta sinemaseverlerle buluşacak filmde 'Özgür' ve 'Sadık' isimli ikiz kardeşe hayat veren Ahmet Kural, “Çorum’da olduğum ve burada çekimleri yaptığımız için çok mutluyuz. Aramızda olmayan oyuncu arkadaşlarımız adına da çok teşekkür ederim, hepsinin selamı var. İnşallah bol bol gülersiniz. Biraz klişe olacak ama biz çok güldük eğlendik. Çorum'un doğa harikası, tarihi hepsini filmde göreceğiz” dedi.

Oyuncu kadrosunda yer alan Sadi Celil Cengiz, "Filmin dünya prömiyerini dünyanın merkezi Çorum’da yapıyoruz. Bundan dolayı çok mutluyuz. Ben de toprak sayılırım, Samsunluyum” diyerek herkesi güldürdü.

Filmde Ahmet Kural’ın sevdiği 'Sevim' karakterine hayat veren Tuana Tezsay, “Çok keyif alacağınızı düşünüyorum. Herkes umarım bu akşam buradan gülmüş ve eğlenmiş olarak ayrılır” şeklinde konuştu.

Ahmet Kural: Murat'ı seviyorum, yolu açık olsun!

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow