Eda Ece: Düğün günü zangır zangır titredim!

Eda Ece, 2019 yılından bu yana aşk yaşadığı basketbolcu Buğrağan Tuncer ile 21 Haziran'da dünyaevine girmişti. Daha sonra ünlü oyuncu hamile olduğunu açıklamıştı. Yedi aylık hamile Eda Ece, Elle dergisine konuştu. Geçen yılki düğünlerini, eşi Buğrahan Tuncer’i, hamileliğini ve kızına nasıl annelik yapacağını anlattı. "BANA BİR PANİK GELDİ" Eda Ece şu şekilde konuştu: Alıntı Metni HAMİLELİK SÜRECİNİ ANLATTI Ece, "İlk 3 ayda midem bulandı, tansiyonum düştü. Bütün yan etkileri yaşadım! Gizli gizli kız istiyordum. Buğra hep “Fark etmez, sağlıklı doğsun da” diyordu. Hamilelik neredeyse tüm organlarınızı, hormonlarınızı ve beyninizi etkiliyor. Bu süreçte kadının hissetmesi gereken mutluluk ve kendine güven. Artık yediğimin içinde ne olduğuna, yüzüme ne sürdüğüme çok dikkat ediyorum. Hamileliğimle birlikte dikkatim daha da arttı" dedi. "ONU İHMAL EDECEK İŞİN İÇİNE GİRMEM" "Bebek odası somon rengi ve pembe ağırlıkl" diyen oyuncu, "Hayvanlarla dolu bir duvar kâğıdı seçtim. Buğra’nın çok sevgi dolu, çok iyi ve ilgili bir baba olacağını, her konuda bana yardımcı ve destek olacağını düşünüyorum. Çok umursamaz biri değilim ama çocuğa nefes aldırmayan bir anne de olmam. Hayatla ilgili bildiğim her şeyi öğretmeye çalışırım. k Kızımın saçını boyatmasını ve dövme yaptırmasını istemem, çünkü ben her ikisini de yapıp çok pişman oldum. İlk bir sene onu ihmal edecek bir işin içine girmem" dedi. Eda Ece'den köpeği Pluto'ya veda: Binlerce kez teşekkür ederim sana "KALABALIK AİLEYE ALIŞKIN" Eşinin 3 çocuk istemesiyle ilgili de konuşan Eda Ece, "Biz de üç kardeşiz. Kalabalık aileye alışkın… Bakalım sağlığımız, durumumuz her şey elverdiği sürece inşallah güzel bir durum olsun" ifadelerini kullandı. Üç aylık hamile Eda Ece'nin doğum hazılıkları

Şubat 12, 2024 - 10:45
 0
Eda Ece: Düğün günü zangır zangır titredim!

Eda Ece, 2019 yılından bu yana aşk yaşadığı basketbolcu Buğrağan Tuncer ile 21 Haziran'da dünyaevine girmişti. Daha sonra ünlü oyuncu hamile olduğunu açıklamıştı.

Yedi aylık hamile Eda Ece, Elle dergisine konuştu. Geçen yılki düğünlerini, eşi Buğrahan Tuncer’i, hamileliğini ve kızına nasıl annelik yapacağını anlattı.

"BANA BİR PANİK GELDİ"

Eda Ece şu şekilde konuştu:

Alıntı Metni


HAMİLELİK SÜRECİNİ ANLATTI

Ece, "İlk 3 ayda midem bulandı, tansiyonum düştü. Bütün yan etkileri yaşadım! Gizli gizli kız istiyordum. Buğra hep “Fark etmez, sağlıklı doğsun da” diyordu. Hamilelik neredeyse tüm organlarınızı, hormonlarınızı ve beyninizi etkiliyor. Bu süreçte kadının hissetmesi gereken mutluluk ve kendine güven. Artık yediğimin içinde ne olduğuna, yüzüme ne sürdüğüme çok dikkat ediyorum. Hamileliğimle birlikte dikkatim daha da arttı" dedi.

"ONU İHMAL EDECEK İŞİN İÇİNE GİRMEM"

"Bebek odası somon rengi ve pembe ağırlıkl" diyen oyuncu, "Hayvanlarla dolu bir duvar kâğıdı seçtim. Buğra’nın çok sevgi dolu, çok iyi ve ilgili bir baba olacağını, her konuda bana yardımcı ve destek olacağını düşünüyorum. Çok umursamaz biri değilim ama çocuğa nefes aldırmayan bir anne de olmam. Hayatla ilgili bildiğim her şeyi öğretmeye çalışırım. k Kızımın saçını boyatmasını ve dövme yaptırmasını istemem, çünkü ben her ikisini de yapıp çok pişman oldum. İlk bir sene onu ihmal edecek bir işin içine girmem" dedi.

Eda Ece'den köpeği Pluto'ya veda: Binlerce kez teşekkür ederim sana

"KALABALIK AİLEYE ALIŞKIN"

Eşinin 3 çocuk istemesiyle ilgili de konuşan Eda Ece, "Biz de üç kardeşiz. Kalabalık aileye alışkın… Bakalım sağlığımız, durumumuz her şey elverdiği sürece inşallah güzel bir durum olsun" ifadelerini kullandı.

Üç aylık hamile Eda Ece'nin doğum hazılıkları

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow