Ebru Şallı'ya fena haber! Dört yıl hapis cezası verildi

Ebru Şallı’nın 2019 senesinde yaşamını birleştirdiği eşi Uğur Akkuş ile yeğeni Emre Akkuş, bir alışverişte karşılıksız çek verdikleri iddiasıyla yargılandıkları davada hapis ve para cezasına çarptırıldı. Eski model ve sunucu Ebru Şallı ile iş insanı Uğur Akkuş, 2019’da hayatlarını birleştirmişti. Bazen evliliklerindeki sorunlarla gündeme gelen ikiliden Uğur Akkuş hakkında fena bir haber geldi. Uğur Akkuş […]

Mar 29, 2024 - 22:10
 0
Ebru Şallı'ya fena haber! Dört yıl hapis cezası verildi

Ebru Şallı’nın 2019 senesinde yaşamını birleştirdiği eşi Uğur Akkuş ile yeğeni Emre Akkuş, bir alışverişte karşılıksız çek verdikleri iddiasıyla yargılandıkları davada hapis ve para cezasına çarptırıldı.

Eski model ve sunucu Ebru Şallı ile iş insanı Uğur Akkuş, 2019’da hayatlarını birleştirmişti. Bazen evliliklerindeki sorunlarla gündeme gelen ikiliden Uğur Akkuş hakkında fena bir haber geldi.

Uğur Akkuş ile Emre Akkuş’un Orion Jv Havacılık şirketinde 480 bin lira bedelli çek düzenlenmiş olduğu öne sürülmüştü.

Şikâyetçi Ramazan Gedik, çekin karşılıksız çıkması sebebiyle ‘nitelikli dolandırıcılık’ suçundan şikâyetçi olmuştu.

İstanbul Anadolu 8. Ağır Ceza Mahkemesi’nde oluşturulan davanın karar duruşması önceki gün görüldü. Uğur Akkuş’un avukatı, “Ziyanı gidermek suretiyle müştekiyle uzlaşmaya çalıştık. Sadece zararın beş katını istedi” dedi.

Emre Akkuş’un avukatı ise “Müvekkilim, öteki sanık Uğur Akkuş tarafınca dolandırılmıştır. Müvekkilin imzası yansılamak edilmiştir” diye müdafa yapmış oldu.

Mahkeme, Uğur Akkuş ile Emre Akkuş’u ‘nitelikli dolandırıcılık’ suçundan 4’er yıl 2’şer ay hapis ile 83 bin 320’şer lira para cezasına çarptırdı.

Bu Habere tepkin nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow